Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

17.08.2015 14:58:28
A+ A-

18 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu terazi burcunda ilerleyecek, paylaşımcı, adil davranacağımız ve kuracağımız işbirlikleri sayesinde olumlu bir güne başlamaktayız. Uzlaşmakta zorlandığımız konularda özverimiz sayesinde önemli adımlar atabiliriz. Sanatsal faaliyetler, sosyal organizasyonlar içinde bulunmak, estetik ve güzellik ile ilgili konulara çekileceğiz.

Ay Günün ilk yarısı marsla olumlu görünüm verecek, fiziksel enerjiniz, cesaretiniz, duygu ve dürtüleriniz artacaktır. Bedensel güç ve dayanıklılık gerektiren işleriniz için bu zaman dilimini değerlendirebilirsiniz. Aceleci, sabırsız ve risk almaktan uzak durmalısınız.

Gün boyunca başka bir temel açısı olamayacak Ay, Astrolojide evrensel zamanın ritmini temsil eden dişi enerji ve ruhun simgesidir.  Burç yansımaları için analoji sağlar. Ay'ın evreleri ölümsüzlüğü ve sonsuzluğu temsil eder. Gel-gitler, yağmurlar, mevsimler ve yeryüzündeki insanın durumunun aşamalarını yansıtır, Yeni ay bebeklik, hilal gençlik ve ergenlik, dolunay olgunluk ve küçülen ay ömrü, düşüşü gösterir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. SevgilerYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.