Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

18.08.2015 21:33:53
A+ A-

19 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Terazi burcunda ilerleyecektir. Özel ve sosyal ilişkiler, eşitlik ve adalet konularını, huzur ve barış kavramlarını ön plana çıkartacaktır.

 

Günün ilk bağlantısı Ay-Plüton karesi ile güne duygusal karışıklık, takıntılı düşünceler ve kıskançlık krizleriyle başlamaktayız. Ay günün büyük çoğunluğunda olumsuz görünüm içinde olacağından özelikle ani kararlar vermekten ve gerginlik oluşturacak insanlar ve konulardan uzak durmanızda fayda vardır.

 

Günün ikinci yarısında Ay; Uranüs'e karşıtlık verecek ruh haliniz de dâhil rutinlerinizde beklenmedik değişimlere neden olacaktır. Hemen sonrasında gerçekleşen Uranüs ?Venüs olumlu görüntüsü ile özel ve sosyal ilişkilerde olumlu, güzel gelişmeler yakalama fırsatı sunacaktır.  Ayrıca hava koşullarında da değişikliklere sebebiyet verecektir.

 

İlerleyen saatlerde Ay-Güneş altmışlık açısı, yaşam enerjinizi yükseltecektir. Kendinizi iyi hissetmenizi ve hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacaktır.

 

Günün gezegen hareketi Venüs-Uranüs üçgen açısıdır. Birkaç gün boyunca ilişkilerinizde beklentinizi ortadan kaldıracaktır. Daha özgür, daha farklı arayışlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kimileriniz ilginç insanlarla tanışıp ani aşk ilişkilerine başlayabilirler. Finansal açıdan gelir-gider dalgalanmaları da yaşamanız mümkündür ama Venüs'ün Retro konumda olduğunu ve Uranüs'le gelenin Uranüs'le gideceğini göz önüne alarak hareket etmelisiniz.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.