Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

19.08.2015 21:21:01
A+ A-

 

20 Ağustos 2015 tarihi itibari ile terazi burcunda ilerleyen Ay saat 05.56 de boşluğa girecek ve saat 12.24 de olumsuz şöhretli akrep burcuna geçecektir. Günün ilk yarısı başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Özellikle bugün önemli girişim, görüşmeler, anlaşmalar yapmanız gerekiyorsa öğleden sonraya ertelemeniz yararlı olacaktır.

 

Sonrasında Ay Akrep burcunda ilerlemesine başlayacak, objektif bakış açısından uzaklaştıracak, rekabetçi ortamlara sürükleyecektir. Huzursuz bir ruh hali verecek, anlamsız kıskançlıklar, hırs ve öfkeli tutumlarla karşılaşmak mümkün olacaktır. Duygusal tepkilerden uzaklaşıp, artan sezgilerinizi yaratıcılık gereken meşguliyetlerde daha iyi kullanabilirsiniz.

 

Günün ikinci yarısında ay-Jüpiter'e olumlu görünüm verecek, iyimser bir ruh halinde olacağız. Olayların iyi tarafından bakıp, cana yakın, yardımsever yaklaşımlarımız önemli görüşmelerimizde avantajımız olacaktır. Yasal işlerlerinizi ve gayrimenkul konularındaki sorunlarınızı halletmek içinde uygun bir zamandır. Sosyal çevrenizin genişlemesi, yeni bir dostluk kurmanızı gökyüzü desteklemektedir.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.