Funda'nın gökyüzü günlüğü

21.08.2015 00:09:58
A+ A-

21 Ağustos 2015 tarihi itibari ile haftanın son iş gününde Ay gün boyunca akrep burcunda ilerleyecektir.

Ay-Neptün üçgeni ile güne çok daha huzurlu, morallimiz yüksek başlıyoruz. Birlikteliklerinizde empati yaparak zorluklarla daha kolay başa çıkabilirsiniz. Dua, zikir, meditasyon gibi manevi çalışmalar yapabilir, artan İlham ve sezgi gücünüzü yaratıcılık isteyen uğraşlarda çok daha kolay ortaya çıkarabilmeniz için uygun bir zamandır.

Günün ikinci yarısı ay-Plüton’a olumlu görünüm verecek, kendimize olan güvenimizin artacak olması bir türlü cesaret edemediğiniz meseleleri halletmeniz için sizi zorlayacaktır. Mali konular, kredi, vergi, miras gibi işlerinizde aktif davranarak önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

 Günün gezegen hareketi etkisini birkaç gündür hissettiğimiz Güneş-Satürn karesidir. Enerji ve motivasyon düşüklüğü yaratacaktır. Otorite ve üstlerinizin baskı ve engellemeleriyle karşılaşabilirsiniz, bu durum kendinizi yetersiz görmenize sebep olacaktır. Eksiklikleriniz, hatalarınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle çevrenizde yaşlı kimselerin sağlıklarına iki kat daha dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalp sorunları, kronik hastalar, eklem ve sırt problemlerinin artacağından

Sağlık konularında daha hassas, duyarlı hareket etmelisiniz.

Unutmayın önemli bir sınavdayız her türlü ilişkilerimizde başarılı olabilmek için Satürn testinden geçmekteyiz. Bu sınavda en büyük şansımız kararlılığımız olacaktır. Özellikle akrep burçları Satürn’ün 18 Eylülde Yay burcuna geçmesiyle birlikte derin bir nefes alıp rahatlayacaksınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler..

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.