Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

23.08.2015 00:41:44
A+ A-

 

24 Ağustos 2015 tarihi itibari ile haftaya yay burcunda ilerleyen ay'la başlıyoruz. Eğlenceli ve coşkulu yay doğasındayız. Eğitim içerikli aktiviteler, yurt dışı bağlantılı işlerimiz, medya, yayıncılık,  yaratıcılık ve bilgi isteyen uğraşlar önceliğimiz olacaktır.

 

Günün ilk yarısı Ay-Venüs'          e olumlu bağlantı kuracak, sosyalleşme ihtiyacı duyacağız.

Anlayış ve nezaket hakimliğinde önemli işlerimiz görüşmelerimizden verim sağlayabiliriz. Kendimizi güzelleştirmek isteğiyle, kuaföre gitmek, bakım yaptırmak, dekorasyon ve kozmetik ürünleri satın almak içinde değerlendirebiliriz.

 

Gün ortasında Ay-Uranüs üçgeni ile kendi ihtiyaçlarınıza ve kişisel arzularınıza uygun daha özgürce yaşam tarzınızı değiştirmek, yeni bir şey denemek isteğiniz artacaktır. Beklenmedik karşılaşmalar, sürpriz ziyaretler ve davetler gününüzü renklendirecektir.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür olumsuz bağlantısı duygularınız ve mantığınız arasında kalmanıza neden olacaktır. Bu yüzden iletişimlerinizde gerginlikler, yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle iletişimlerinizde tartışma noktasına gelebilecek konulardan uzak durmalısınız. Zira başkalarını anlamak ya da kendinizi anlatmak için ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Ayrıca ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları, internet sıkıntıları ve iş gecikmeleriyle karşılaşabilirsiniz.

 

Günün gezegen hareketi 23 Ağustos'ta Güneş ateş enerjili aslan burcundan toprak nitelikli Başak burcuna geçmesidir. Bundan sonra hasat zamanıdır. Yaz coşkusunu artık rüzgârlar ve sonbahara bırakacaktır. Merkür tarafından yönetilen Başak,  bilgi ve öğrenme ilgili her şeyi destekleyecektir. Kişisel ve iş ilişkilerinizde bir ay boyunca geliştirmek için neler yapabilirsiniz, Analiz edip bitmesi gereken ilişkilerinizde başak enerji geçişi ile birlikteliklerde hasat zamanı yaşatacaktır.

 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler gulguntamsu@hotmail.com

 

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.