Funda'nın gökyüzü günlüğü

24.08.2015 22:49:20
A+ A-

25 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Yay burcunda ilerleyen Ay saat 01.03 de boşluğa girecek ve Saat 07.21 de kolik Oğlak burcuna geçecektir. Somut konulara odaklanabilir, gelecekle ilgili planlar yapabiliriz. Kalıcı olmasını istediğimiz işleri ciddiye almamız, sorumluluklarımızın farkında olmamız gereken bir gündeyiz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter'e olumlu görünüm verecek, kendimizi daha iyimser, yardım sever ve şanslı hissedeceğiz. Din ve inançlarla ilgili konular, hukuksal konular, eğitim, yayıncılık, yurtdışı bağlantılı konularda önemli işleri halletmek, görüşmeler yapmak, fırsatları değerlendirmek için iyi zamanlar olacaktır. Ayrıca Ay ve Jüpiter'in toprak burçlarındaki bu olumlu açısı maddi konularda da şanslar verecektir.

Günün son bağlantısı ay-Neptün altmışlık açısıdır. Duygusal açıdan kendimizi daha sezgisel ve daha iyi hissedeceğiz. Çevremizle ilişkilerimiz daha rahat ve akıcı olacaktır. Sanatsal konularla uğraşanlar daha fazla verimli olabilirler. Bu zaman dilimini son günlerde bol bol yapmamız gereken meditasyon, ruhsal çalışmalar, ibadet, dua, zikir gibi çalışmalar yaparak değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.