Funda'nın gökyüzü günlüğü

25.08.2015 22:12:59
A+ A-

26 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay Oğlak burcunda ilerleyecektir. Gün boyu gerçekçi bir ruh halinde olacağız. Dünya meselelerine daha fazla odaklanabilir, maddi konulardaki durumumuz ile ilgili düzenlemeler yapabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton aynı noktada olacak, derin duyguları su yüzüne çıkaracaktır. Ev ortamınızı, ilişkilerinizi, işinizi değiştirme arzusu duyacaksınız. Bayanlar ve anne ilişkilerinde alışılmadık durumlar ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs olumsuz görümü isyankâr bir ruh hali yaratacak, duygusal rahatsızlıklar ve ayaklanmalara sebep olacaktır. Bir yanınızın değişiklikleri çekecek olması, aile, arkadaş çevresindeki ilişkilerde düzenin bozulmasına, plan ve programlarda ani değişimlere sebebiyet verecektir.

Günün gezegen hareketi Güneş-Jüpiter kavuşumudur. İyimserliğin artması, hırs ve hayata pozitif bakış açısı sağlayacaktır. Kişisel, mesleki ve ruhsal gelişim için fırsatlar verecektir. İşiniz, kariyeriniz ile ilgili geniş kapsamlı bir proje başlatabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışabilir, farklı yerlere yolculuk fırsatlarınız çıkabilir. Yeni ve kalıcı aşk ilişkisi ve yatırımlar için de oldukça uygundur ancak sevgi gezegenimiz Venüs hala Retro konumda olduğundan bekleyin derim. Her şeyi genişleten, büyüten Jüpiter güneşin kalbinde yeme-içme, kumar, alış-veriş ve zevklerde abartıya sebep olabilir. Bu nedenle savurganlık, ego ve kibirden uzak olun.

Günün diğer gezegen hareketi Merkür-Satürn atmışlık açısıdır. Açıkça düşünme, iyi karar verme ve organizasyon becerisi verecektir. İş ilişkileri, ticari konular ve gayrimenkul açısından önemli görüşmelerde başarı ve yarar sağlayabilirsiniz. Yetkili pozisyondaki insanların samimiyet ve desteklerini görebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.