Funda'nın gökyüzü günlüğü

26.08.2015 22:46:46
A+ A-

27 Ağustos 2015 tarihi itibari ile oğlak burcunda ilerleyen Ay saat 10.19 da boşluğa girecek yaklaşık bir saat boşlukta kalacak, saat 11.03 de kova burcuna geçerek burç değişimini gerçekleştirecektir.  

Daha özgür ve daha üretici olacağız. Sosyal ortamlara girmek, yeni bilgiler edinmek, kendimizi geliştirmek, çevremizdekilerle bildiklerimizi paylaşmak isteyeceğimiz bir gündeyiz.

Sabah saatlerinde Ay-Merkür kare açısı etkinleşecek, duygusal zorlanmalara neden olacaktır. İletişimlerimizde gerginlikler, yanlış anlaşılmalar ve hoşnutsuzluklarla karşılaşabiliriz. Objektif bakışı açısından uzak, sık sık fikir değiştirme eğiliminde olabiliriz. İş ve ev ortamlarında düzensizlik ve gerginliklerden uzak durup, esnek ve hoş görülü olalım. Zira bütün günümüzü yorgun hissetmemize neden olabilir.

Günün gezegen hareketi;  Merkür 27 Ağustos?2 Kasım 2015 tarihine kadar kalacağı terazi burcuna geçecek olmasıdır. Merkür Terazi burcunda yılın son Retro hareketini 17 Eylül - 9 Ekim arasında Gerçekleştirecektir. Bu dönemde en yakın ilişki içinde olduğumuz sevdiklerimizle iletişimlerimizin nasıl olduğunu, kendimizin ve onların hayatın hangi alanlarına hizmet ettiğimizi anlamaya, bilmeye çalışacağız. Bize kişisel ilişkiler ve işbirlikleri üzerinde yeni seçenekler sunan Merkür Terazi evlilik, iş ortaklıkları, ittifaklar, rekabetler ve dava ile bağlantılı sorunlara da çözümler sunacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler. YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.