Funda'nın gökyüzü günlüğü

27.08.2015 22:19:18
A+ A-

.28 Ağustos 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek, özgürlükçü, orijinal, farklı fikirlerimizin açığa çıkmasına imkân verecektir. Sosyal ve toplumsal konulara duyarlılığımızı arttıracağından ortak bir çaba, ortak bir faaliyet içinde takım ve grup çalışmaları gerçekleştirebiliriz.

Ay gün içinde Aslan burcunda kavuşum etkisindeki Mars ve Venüs'e muhalefet olacaktır. Sabah saatlerinde ilk karşıtlığını Mars ile gerçekleştireceğinden kendinizi gergin ve asabi hissedip sinirlerinize hâkim olamayabilirsiniz. Ani öfkelenmeler, yanlış yargılar, tartışmalara meyil vereceğinden karşıdan gelecek tahriklere ve ayrıca kazalara karşı da dikkatli olun.

Sonrasında Ay-Venüs karşıtlığı aşırı hassaslık getirecektir. Aşk ve sosyal ilişkilere soğukluk ve mesafe vererek, ilişkilerin kalitesini düşürebilir. Paylaşım ve iletişiminiz yüzeysel ve düzensiz olabilir. Son günlerdeki gergin gökyüzü enerjisini biraz olsun yumuşatmak için partnerinize, sevdiklerinize sürprizler yaparak beklentilerini karşılayabilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs atmışlık açısı ile toplum içinde, aile içinde radikal ve yenilikçi, alışılmışın dışına çıkma eğilimi artacaktır. İlginç tesadüfler, beklenmedik durumlarla geceniz renklenecektir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.