Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

31.08.2015 18:01:40
A+ A-

1 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca koç burcunda ilerleyecek, kendimizi daha enerjik, sabırsız, girişken hissedeceğiz. Dolunayın yüksek enerjisiyle daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz.

 

Gün içinde Ay seyahat etmekte olduğu koç burcunun yöneticisi Mars-Venüs kavuşumuna olumlu bağlantı kuracak, fiziksel ve ruhsal enerjinizin yükselmesine neden olacaktır. Değişim çabası içinde ileriye yönelik sıra dışı fikirlerinizi hayata kazandırma eğilimi gösterebilirsiniz. Arzu ve ihtiyaçlarınız karşılıklı paylaşımlarınızla özel ilişkilerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayacaktır.

 

Sonrasında Ay-Plüton karesi değişim için güçlü bir enerji verecektir. Yaşam koşullarınızda memnuniyetsizlikleri ve geçmişe dayalı zorlukları değiştirme çabası gösterebilirsiniz. Bayanlar arasındaki ilişkilerde dedikodu,  kıskançlık ve suçlamalarla zorlu birkaç saat geçirmenize sebep olacaktır. Bu tür olumsuzluklarda sakin ve dikkatli olup, çekişmelere fırsat vermemelisiniz.

 

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs’le aynı noktada olacak, rutinlerinizin dışına çıkmak, çevrenizdeki insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik ani haberler ve gelişmeler programınızı değiştirmenize neden olabilir.

 

Sonrasında saat 19.37 de ay boşluğa girecek ve günü açısız kapatacaktır. Ay boşlukta Belirsizlik zamanları olduğundan, iş ve sorumluluklarımıza ara verip dinlenmek en güzeli olacaktır. Planlarımızı gözden geçirebiliriz,, kitap okuyabiliriz, müzik,film izleyebileceğimiz gibi  dua ,meditasyon,empati içine de  uygun zamandır.

 

 

Günün gezegen hareketi Mars-Venüs kavuşumudur. Var olan ilişkilerde Fiziksel çekim, tutku ve romantizm ağır basacağından kısıtlayan engelleyen sorunlarınızı da çözüme ulaştırabilirsiniz. Yeni aşk arayışı içinde olan bazılarınız yeni romantik aşklara yelken açmak isteyebilirler. Gökyüzü yeni bir başlangıç için hala uygun enerjiler taşımamakta,  Güneş Neptün karşıtlığının etkisi hayal kırıklığı, belirsizlikler, yanlış anlamalar, kandırılmalar ve utanç verici durumlarla karşılaştırabilir. Sanatsal yaratıcılık gerektiren uğraşlar için oldukça verim alabilirsiniz. Gün içinde imkânınız varsa sevdiklerinizle fuarları, eğlence parklarını ziyaret etmek için de uygun bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.