Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

01.09.2015 19:55:49
A+ A-

2 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay, Koç burcunda boşlukta olacağından; güne mutsuz, memnuniyetsiz, gergin ve anlam veremediğimiz ruhsal sıkıntılar içinde başlayabiliriz.

Ay boşlukta olduğu zaman süresince motivasyonumuz düşük olacaktır. Belirsiz bir ruh halinde olup, kendimizi istediğimiz biçimde ifade demeyiz. Yeni girimlerden olumlu sonuç alamayız. İş başvuruları, önemli randevular, anlaşmalar veya alış veriş yapmaktan kaçınmalıyız. Zira yanlış adımlar atabiliriz. Girişimlerimiz sonuçsuz kalabilir. Duygu ve düşüncelerde kararsız kalmamız da söz konusu olacaktır. İş yeriniz ve evinizde bekleyen işlerinizi tamamlayın. İmkânınız varsa uyuyun, kişisel bakımınızla ilgilenin. Hamam, kaplıca keyfi yapabilirsiniz. Ruhsal olarak derinleşmek kolay olacağından dua, meditasyon, zikir, empati, çalışmaları yaparak, ruhu besleyen müzikler dinleyip, sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek için iyi bir fırsattır.

Ay Saat 12.01de burç değişimini Boğa burcuna geçerek gerçekleştirecektir. Dünyevi zevklere düşkünlük yaratabileceği gibi finansal konuları da ön plana çıkaracaktır. Eğlenmeye yönelik sanatsal faaliyetlere katılabilir, dostlarınızla sıcak sohbetli ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter olumlu görünümü pozitif enerjimizi artıracaktır. Bu zaman dilimine denk gelen önemli işleriniz, girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda eğlenceli, keyifli zamanlar geçirebilir, duygusal ve fiziksel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.