Funda'nın gökyüzü günlüğü

02.09.2015 22:36:42
A+ A-

 

3 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Boğa burcunda ilerleyecektir. Güne sakin ve huzurlu Boğa doğasında başlayacağız. Rahatımıza daha fazla düşkün olacağız. Kendimizi güvenceye alma isteği ile maddi konulara yönelik girişimler yapabiliriz.

Günün ilk yarısında Ay-Plüton olumlu bağlantısı ile kendinizi çok daha güçlü, cesaretli hissedebilirsiniz. Sosyal ve iş konularında sınırlamaları aşma eğilimde olabilirsiniz. Kafanıza koyduğunuz şeyleri yapabilir ya da sahip olmak için uğraş verebilirsiniz. Zor ve riskli mevzular ilginizi çekeceğinden, olayların derinine inme eğilimi duyabilirsiniz.

Öğle saatlerinde Ay-Mars, Retro Venüs kavuşumuna olumsuz bağlantı kuracak, ilişkilerde sorunlu, sıkıntılı, gerilimli anlar yaşamanıza neden olacaktır. Eşiniz, partneriniz ya da iş ortağınızla çatışmalar söz konusu olabilir. Çabuk öfkelenerek sonuçlarını düşünmeden hareket edebilirsiniz. Ani tepkilerden, kontrolsüz davranışlardan ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Günün son bağlantısında

 Ay-Şiron'a olumlu görünüm verecektir. Duygusal anlamda hassas olacaksınız. Geçmişten gelen menfi yükleri, yetersizlikleri, canınızın acımasına sebep olan yaralarınızı görmenizi sağlayacak ayrıca bu zaman diliminde çevre ile yardımlaşarak şifalanabileceksiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.