Funda'nın gökyüzü günlüğü

04.09.2015 00:55:25
A+ A-

4 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay Boğa burcunda ilerleyecek, Ay boğa burcundaki son açısını sabah saatlerinde Satürn'e karşıtlık vererek gerçekleştirecektir. Bu açı günün ilk yarısında stresli, mutsuz, üzgün keyifsiz hissetmemize neden olacaktır. Otorite figürlerinin meşguliyetlerimiz, işimiz ile ilgili değişiklik yapma, zorluk çıkarma, fazladan mesaiye bırakma gibi baskıları sürtüşmelere neden olabilir. Bu tür zorlanmalara karşı sorumluluklarımızla ilgilenip işlerimize odaklanarak üzerimizdeki baskıyı azaltabiliriz.

Sonrasında Ay Saat 13.20 de boşluğa girecek ve Saat 14.47 de İkizler burcuna geçecektir. Boğanın ağırkanlı enerjisini geride bırakıp hareketli İkizler temposuna geçiyoruz. Beklettiğimiz işlerimizi süratle tamamlama, bitirme arzusu duyacağız. Günün geri kalan kısmında iletişim, haberleşme, yazışmalar, görüşmeler yoğunluk kazanacaktır.

Günün son açısında Ay-Jüpiter'e kare açı ile bağlanacak, umudunuz ve iyimserliğinizde azalma söz konusu olacaktır. Duygusal anlamda olay ve kavramları büyütebilir, huzursuz ortamlara neden olabilirsiniz. Yeme, içme ve diğer isteklerde abartıya kaçabilirsiniz. Egolu davranışlardan, aşırı tatlı ve alkol tüketiminden uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.