Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

28.09.2015 21:18:24
A+ A-

Merhaba Sevgili dostlar kısa bir aradan sonra yine günlük gökyüzü yorumlarımla beraberiz. Pek çoğunuz bildiği gibi tutulmalar 6 ay ve 1 yıl boyunca hayatımızda önemli değiştiremeyeceğimiz kadersel olay ve kavramlara sürükler bizleri. Bu değişimler öyle ansızın gelir ki hayatımıza direnç gösterir, bırakmak istemeyiz. Çünkü alışık olduğumuz düzenin bozulması işimize gelmez. Oysa bilinçli olmak idrak ve kabulleniş yeniden doğmamıza yardım eder. Tutulmaların hepimizin en yüksek hayrımıza olmasını diliyorum.

Bu vesileyle tutulmalardan 1.ve 7. ev ekseninden aldığım etkiyle yazmadan geçemeyeceğim günümüzde pek çoğunun iş ahlakını ticarete dökenlere inat hizmet ve kalitesiyle farklılığını ortaya koyan değerli hocam Doç Dr Doğan Alhan’a sonsuz teşekkürler. Ve yardımlarını esirgemeyen anestezi uzmanı Dr Özkan Bey ve ekibine de emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

 

29 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay koç burcunda ilerlemesine öğle saatlerine kadar devam edecek,  dünkü ay tutulmasının etkisiyle güne fiziksel ve duygusal enerjimiz yüksek başlayacağız. Her türlü ben merkezli davranışlar tartışma ortamları doğuracaktır.

 

Sabah saatlerinde Ay, Uranüs kavuşumu-Venüs’e olumlu bağlantı kuracaktır.

Güvensiz, dengesiz ve belirsiz bir ruh hali içinde kalabilirsiniz. Kontrolsüz ve dürtüsel davranışlarınızdaki artış duygusal gerilimlere yol açabilir ve ilişkilerinizde sert tepkiler verebilirsiniz. Çevrenizdeki bayan figürlerinin anlayışları ve destekleri sayesinde İyimser düşünce, pozitif bakış açısıyla harekete geçmenize katkı sağlayacaktır.

 

Sonrasında Saat 10.44 de ay boşluğa girecek, saat 21.56 da burç değişimini Boğa burcuna geçerek gerçekleştirecektir. Ay boşlukta Belirsizlik zamanları olduğundan Yeni bir işe başlamamalı, önemli kararlar almamalıyız. Merkür’ün de Retro konumda olması işlerimizde yavaşlama ve gecikmelere neden olabileceği gibi Kendimizi yeterince ifade edemeyebilir, sözlerimiz yanlış anlaşılabilir. En iyisi Akışta kalıp yarım kalan işlerimizi toparlamak, sevdiklerimizle görüşmek, işimiz ya da evimizdeki dolaplarımızı düzene sokmak olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.