Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

29.09.2015 20:59:48
A+ A-

30 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Boğa burcunda ilerleyecektir. Sakin, huzurlu ve uyumlu esen havanın etkisine gireceğiz. Maddi konular, yeme içme, güzellik bakım ve eğlenceli ortamlara ilgimiz yoğunlaşabilir.

Günün ilk yarısında Ay; Neptün'e olumlu bağlantı kuracak, daha hassas bir zaman diliminde olacağız. Duyarlılığımız ve şefkatimiz öne çıkacaktır. Çevremizdekilere yardım işlerine odaklanabilir, ihtiyaçları olan konularda ellerinden tutarak onların yüklerini hafifletmek isteyebiliriz. Ayrıca bu zaman dilimini Retro Merkür'ün desteğiyle aile üyeleri ya da sevdiklerinizle geçmiş sorunlarınızı çözmek içinde değerlendirebilirsiniz.

Sonrasında Ay-Jüpiter trinesi gerçekleşecek, sosyal ve iş çevrenizde kendi değerinizi ortaya koymak, ön plana çıkma arzularınızı genişletecektir. Kendinize koyduğunuz bu hedef doğrultusunda önemli işleriniz ve görüşmelerinizde şanslı durumlar oluşacaktır.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton üçgeni ile bilinçaltınızın derinliklerine bir yolculuk gerçekleştirebilir bu sayede kötüye giden olay ve ilişkilerinizi duygusal paylaşımlar yaparak doğru kararlar alıp düzeltebilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca irade gerektiren zararlı bir alışkanlığınızı bırakmak içinde uygun bir zamandır.

Günün gezegen hareketi Retro Merkür-Güneş kavuşumudur. Hafta boyunca iletişim, seyahatlerle dolu çok yoğun bir dönem geçirebiliriz. İsteklerinizde fikirlerinizi cesurca ortaya dökebilirsiniz. Odaklanma ve konsantrasyon yeteneği artacağından sözleşmeler, muhasebe ve hukuki konular, mektuplar, yazışmalar ve gelecek planları yapmak için iyi bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.