Funda'nın gökyüzü günlüğü

30.09.2015 22:01:55
A+ A-

1 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay boğa burcunda ilerlemesine devam edecek, dünyevi zevklerin ön plana çıkacağı ve maddi konuların önem kazanacağı bir günde olacağız. Günün genelinde uzlaşma gerektiren her türlü meseleler ve ilişkiler açısından Gökyüzü destekleyici ve olumlu etkiler taşımamaktadır.

Sabah saatlerinde Ay-Şiron'a olumlu bağlantı kuracak, kendinizin ve başkalarının duygularına aşırı duyarlılık uyandıracaktır. Geçmişin negatif duygusal izleri ve taşıdığı yaraların açığa çıktığı eskiye dair bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Duygu ve davranışlarınızda farkındalığınızı geliştirmek, iç görünüzü arttırmaya yönelik çalışmalar yaparak kendinizi ve çevrenizi yeni başlangıçlara hazırlayabilirsiniz. Unutmayın geçmişi temizlemek geleceği düzeltmek demektir.

Sonrasında Boğa burcundaki Ay-Venüs karesi ile son bağlantısını gerçekleştirecek, sosyal ve mevcut aşk ilişkilerinizde sorunlarınızı tetikleyecektir. İlişkilerdeki dengelerin bozulmasına neden olabilecek duygusal tepkilerden uzak durun. Zira geri harekette olan Merkür de aleyhinize çalışabilir yanlış anlamalar, sert tartışmalara sebep olup ilişkilerinize soğukluk ve mesafelerin girmesine neden olabilir.

Ay Saat 13.43 de boşluğa girecek ve günü açısız kapatacaktır. Ayın boşlukta olacağı saatlerde net ve hızlı sonuç almakta zorlanabiliriz. Önemli görüşme ve girişimlerimizi askıya almanın faydası olacaktır. Dikkat gerektirmeyen, günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak için değerlendirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

 

 ETİKETLER: Haber, Haberler, 2015, Uzak, aşk, Sabah, sosyal,

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.