Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

01.10.2015 20:17:38
A+ A-

2 Eylül 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca İkizler burcunda ilerleyecektir. Zihinsel olarak değişken ve huzursuz olacağız. İletişim ve haber trafiğimiz hareketlenecektir. Planda olmayan bazı seyahatlere de çıkabiliriz. Yazışma ve sözleşmelerde aceleye getirip hemen hareket etmemeli daha dikkatli ve özenli olmalıyız zira İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür gerilemesi işlerimizi iki kez yapmak zorunda bırakabilir.

 

 

Sabah saatlerinde Ay-Güneş'e ardından da Retro Merkür'e olumlu görünüm kuracak; beden ve ruhun uyum içinde çalışmasını, duygularımızın, düşünmelerimizin ve yapmak istediklerimizin daha fazla farkında olmamızı sağlayacaktır. Bizim için önemli olan her türlü konuda ilerlememiz için imkânlar verecektir. Yarım kalmış aşklar ve ilişkileri yeniden gündeme getirebileceğinden durumunuzu yeniden gözden geçirmelisiniz.

 

Öğle saatlerinde Ay-Neptün'e olumsuz bağlantı kuracak, ayrıca gün boyu Retro Merkür'de bihayli çalışacak geçmişle ilgili sorunları geri getirecektir. Geçmişteki olumsuzluklara takılıp karamsarlığa düşmek yerine bu zaman diliminde geri planda kalıp düzenlemeniz gereken işlerle meşgul olmalısınız. Kandırılmaya, aldatılmaya müsait olacağınızdan para ile ilgili konularda ve iş konularında dikkatli olmalısınız.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter'e olumsuz bağlantı kuracak, aşırı cömert olacak zevke ve savurganlığa eliminiz artacaktır. Şekerli yiyecekler ve alkol tüketimi ile kendini beğenmiş, kibirli davranışlardan kaçınmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.