Funda'nın gökyüzü günlüğü

04.10.2015 22:19:24
A+ A-

5 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay kendi evi Yengeç burcunda ilerleyecek, yeni bir haftaya hassas, duyarlı ve kırılgan bir ruh halinde başlayacağız.  Bulunduğumuz ortamlar ve durumlardan çok daha çabuk etkileneceğimizden duygusal tepkiler verebiliriz. Ailemiz, milli değerlerimiz, güvenliğimizi ilgilendiren konular önceliğimiz olacaktır.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton karşıtlığı, duyguları yoğunlaştıracak, dürtüsel eylemlere teşvik edecektir. Ayrıca bu görünüm sosyal ve politika alanlarında çekişmeleri, rekabetleri ve önemli gelişmeleri de tetikleyecektir. Sonrasında gerçekleşecek Ay-Şiron olumlu bağlantısı, yapıcı ve olumlu bir bakış açısı getirecek saplantılı duygulardan uzaklaşmamıza yardım edecektir.

Sonrasında Ay-Uranüs karesi gerçekleşeceğinden; isyankâr ruh haliyle çevremizde soğuk bir hava estirebiliriz. Günlük hayatımızda düzenimizin bozulması ve olağandışı durumlar söz konusu olabilir. Planlarımız beklenmedik şekilde yön değiştirebilir. Gün boyu duygusal ve dürtüsel tepkilere açık olacağımızdan, olaylara mantıksal boyutta düşünüp iyimser yaklaşalım.

Ay saat 14.04 de boşluğa girecek ve günü açısız kapatacaktır. Önemli görüşme ve girişimleri bu günlük ertelemek daha faydalı olacaktır. Bu saatlerde kalıcı ve istediğimiz sonuçları almakta zorlanabiliriz. Alınan kararların daha sonra tekrar değerlendirilmesi gerekebilir. Yeni başlangıçlar  yerine eski kavramlarla ilgilenebiliriz. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.