Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

06.10.2015 11:52:32
A+ A-

6 Eylül 2015 tarihi itibari ile yengeç burcunda ilerleyen Ay öğle saatlerine kadar boşlukta olacak. Bu süre içinde konsantrasyonumuz zayıf olacağından Geçmişle ilgili konuların etkisinde kalabilir, duygularımızı dengelemekte zorlanabiliriz. Merkür'ün geri hareketi de eski kavramları, sürüncemede kalmış meseleleri toparlamamız için fırsatlar sunacaktır.

Ay saat 11.30 da aslan burcuna geçecek, enerjiniz, motivasyonunuz artacak. Yaratıcılık gerektiren işlerinizde çok daha kolay sonuçlar alabilirsiniz. Romantik ve eğlenceli ortamlar ilginizi çekebilir daha hareketli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sonrasında Ay-Satürn olumlu bağlantı kuracak, İş, aile ile ilgili mevcut sorumluluklarınızda önemli gelişmeler meydana gelebilir. Gayrimenkul, finansal konular, geçmişten gelen aşklar bu gün kapınızı çalabilir, unutmayın geçmişle bağlantılı tüm bu konuları Retro Merkür sonuçlandırmanız ve çözümler bulmanız açısından önünüze getirmektedir. Mümkünse yeni başlangıçlar ve önemli kararlarınızı 9 Ekimden sonraya bırakın.

Akşam saatlerinde Ay-Retro Merkür atmışlık açısı etkinleşecek, sevdiklerinizle iletişiminizin güçleneceği bu zaman diliminde eskiye dair bir yolculuk gerçekleştirebilir, anılarınızı canlandırabilirsiniz. Bu sayede nostaljik ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.