Funda'nın gökyüzü günlüğü

06.10.2015 23:53:49
A+ A-

7 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Aslan burcunda ilerleyecek, enerjimiz ve cesaretimiz yükselecek, dikkat çekmek istediğimiz konulara daha fazla efor sarf edeceğiz.

Öğle saatlerinde Ay-Güneş’e olumlu bağlantı kuracak, yaşam enerjimizi yükseltecektir. Kendimizi iyi hissetmemizi ve hayata daha olumlu bakmamızı sağlayacaktır. Her türlü ilişkilerde de uyum içinde olacağız.

Günün gezegen hareketi dün etkinleşen Güneş-Plüton karesidir. Bu durum kükümet- muhalefet, politikacılar arasında olacak güç savaşları, kutuplaşmalar, yüksek tansiyonlu gergin ortamlara sebep olacaktır. Seçim öncesi artan siyasi belirsizlik ve terör saldırıları hafta boyunca gündemimizde yer alabilir.

Günün diğer gezegen hareketi Neptün-Mars karşıtlığıdır. Birkaç gün enerjimiz normalden daha düşük olacaktır. Karşılıklı yanlış anlamalar, aldanma, aldatılma, hayal kırıklıkları ilişkilerde güven sarsıntılarına sebep olabilir. İş projeleri ve randevuları mümkünse 9 Ekim’ den sonrasına erteleyin. Borsa, kumar gibi oyunlarda şansınıza güvenmeyin kaybınız büyük olabilir. Ayrıca sağlıkla ilgili olarak enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı da dikkatli olalım, yeteri kadar dinlenmeye özen gösterelim. Gergin etkileri yumuşatmak beklentisiz iyilik yapmak sizleri olumlu sonuçlara taşıyacaktır.

Günün önemli gezegen hareketlerinden biride Retro Merkür-Satürn atmışlığıdır. Geçmişle ilgili sorunları çözmeniz için yeni olanaklar sunacaktır. Önemli haberler ve vedalar getirecektir. Gidene ya da bitene direnç gösterip ısrarcı olmayın size fayda sağlamayan olumsuzlukları serbest bırakın yeni başlangıçlara izin verin.

Bu gün gerçekleşecek olan gezegen hareketleri haftanın gergin ve zor geçeceğini göstermektedir. Merkür Retrosu da birçok işinize engeller çıkaracaktır. Atacağınız her adımda farkındalıklı olup iyice düşünerek hareket etmelisiniz. Bu kadar gezegen aktivasyonu benim doğum günüme denk gelmiş diye yazarken gören çok kıymetli canım ablam Hünkar Tamsü iyiki doğdun iyiki benim ablam oldun. Bu şanslı kardeşin seni seviyoooooo.. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.