Funda'nın gökyüzü günlüğü

07.10.2015 22:12:46
A+ A-

8 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay Aslan burcunda ilerleyecek; gün boyu motivasyonumuz yüksek iyimser ve daha aktif olacağız. Eğlenme isteğimizin artması sosyal ortamlar ve sanatsal faaliyetlere ilgimizi çekecektir.

Aslan burcunda ilerleyen Ay’ın gün boyu temel bir açısı olmayacak. Saat 20.29 da boşluğa girecek ve sonrasında Saat 22.50 de Başak burcuna geçecektir. Boşlukta kalacağı bu zaman diliminde dünyevi işlerimize mola verip maneviyata yönelebiliriz. Ailemizle birlikte eğlenceli bir film seyredebilir, keyifli bir müzik dinleyebilir, kitap okuyabilir yada kişisel bakımımızla ilgilenebiliriz.

Günün gezegen hareketi; Venüs’ün Aslan burcundan 8 Kasım tarihe kadar kalacağı Başak burcuna geçişidir. Sevgi gezegenimiz Venüs Başak burcunda rahat edemediğinden enerjisi düşük çalışacaktır. Bir ay boyunca İlişkilerinizde duygularınızı çok fazla dışa vuramazsınız. Duygusallıktan uzaklaşıp daha mantıklı olacak, ilişkilerde dostluk ön plana çıkacaktır. Toprak grubu olan Başak, Boğa, Oğlaklar bu durumdan en fazla etkilenecek olan burçlardır. İş ve ilişkilerine her zamankinden daha fazla kendini adayacaklardır. Sevgiyi ifade etme yollarından biride sevdiklerinizin ihtiyaçlarına hizmet etmek ve özveri olacaktır. Zaman zaman güvensizlik ve eleştiri dozunu da artırabilirsiniz.

Günün diğer gezegen hareketi ise geri hareketteki Merkür’ün durağan pozisyona geçmesidir. Önemli kararlarınızı, girişimlerinizi, sözleşmelerinizi ve alım-satım gibi işlerinizi birkaç gün daha bekletmeniz faydalı olacaktır. Zira Merkür 9 Ekim sonrası işlerinizi artık ileriye taşıyacaktır. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.