Funda'nın Gökyüzü Günlüğü

08.10.2015 20:54:54
A+ A-

9 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Başak burcunda ilerleyecek; daha seçici, aşırı analitik ve sosyal ortamlar uzak olacağımız bir günde olacağız. Bugün tıbbi tedaviler ve evcil hayvanlarımızın bakımlarıyla daha fazla meşgul olabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay; Neptün'e karşıtlık vereceğinden ne olduğunu anlamakta zorlandığınız ruhsal bir huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Şefkat ve fedakârlığınıza bir ölçü getirmelisiniz zira hayal kırıklıkları, aldatılma, dedikodu gibi dış etkilere daha açık ve savunmasız kalabilirsiniz. İş projelerinizi ve randevularınızı erteleyip, günlük işleriniz ya da mümkünse insani yardım faaliyetleriyle uğraşmak daha akıllıca olacaktır. Ayrıca müzisyen ve sanatçıların verimli olacakları bir zaman dilimidir.

Hemen sonrasında Ay-Mars ile kavuşacağından, sabırsız ve dürtüsel hareket etme eğilimi gösterebilirsiniz. Mümkünse iş ve uğraşlarınızda kalabalık ortamlardan uzak durun zira sinir bozucu, öfkeli ya da pasif insanların davranış ve tutumlarıyla zor durumlarda kalabilirsiniz. Özellikle trafikte kaza ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmalısınız.

Günün son bağlantısında Ay; Jüpiter ile aynı noktada olacak, günün geri kalan kısmını daha samimi, sıcak, neşeli enerjilere bırakacaktır. Bu saatlerde aileniz, sevdiklerinizle olan sorunlarınıza çok daha kolay çözümler bulabilirsiniz. Kişisel gelişim ve felsefi konularda okumak ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.