Funda'nın gökyüzü günlüğü

11.10.2015 22:26:01
A+ A-

12 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu balzamik fazda terazi burcunda ilerleyecek, hayatımızda denge ve uyum arayacağımız bir gündeyiz. Kapanma fazındaki ay artık işlerimize ışık tutamayacağından, yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararları yarın doğacak yeniay'a kadar ertelemelisiniz. Yeniay, yeni başlangıçlar zamanıdır.

Günün içinde Ay-Plüton'a olumsuz bağlantı kuracak, Birkaç saatlik etkisi boyunca huzursuz ve sabırsız olabilir, kendimizi gergin, baskı ve stres altında hissedebiliriz. Bu durum çevremizdeki kimselerle ilişkilerimizin yüzeyselleşip, azalmasına sebep olacaktır. Özellikle iş çevrenizdeki bayan figürlerinin çıkarabilecekleri zorluk ve kısıtlamalarının bilincinde olup sabırlı hareket etmelisiniz

Günün gezegen hareketi Jüpiter-Plüton üçgenidir. Hayatınızda birçok alanda başarı getirecektir.  Kariyer, terfi, zam gibi mesleki konularda üstlerinizle konuşup, isteklerinizi bildirebilirsiniz. Zira uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanız açısından şanslı tarafsınız. Çalışma hayatınızda unvan ya da ikramiye ödülü alabilirsiniz. Hukuksal konularda Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir kaç gün içinde yapacağınız seyahatlerinizde hayata bakış açınız değişebilir.

Günün diğer gezegen hareketi Güneş-Uranüs karşıtlığıdır. Birkaç gün boyunca huzursuz sabırsız bir hale sokacaktır.  Sınırları kaldırma, özgürleşme isteği. Ani beklenmedik olaylara ve şaşırtıcı sonuçlara yol açacaktır.  İş ve mesleki yaşamınızda bir gözetmeninizin performansınızı sorgulamasıyla karşılaşa bilirsiniz. Partnerinizden, sevdiklerinizden kendinizi ayırmak, koparmak dürtüsü heyecan verici maceralara sürüklenmenize neden olabilir. Karşılaşacağınız ani beklenmedik durumlar karşısında sağlıklı çıkış yolları bulmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.