Funda'nın gökyüzü günlüğü

13.10.2015 22:36:25
A+ A-

14 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay Akrep burcunda ilerleyecek, gün boyu sezgisel ve daha duyarlı olacağız. Mücadeleci ve kıskanç Akrep doğası, olayların tehlikesini düşünmeden, görünenin perde arkasındakini açığa kavuşturma arzusu uyandıracaktır. Dün gerçekleşen Yeni Ay ile birlikte yeni istek ve projelerimizi başlatabiliriz. Ay'ın artan ışığı oldukça destekleyici olacaktır.

Sabah saatleri Ay-Venüs ile olumlu bağlantı kuracak, ilişkilerimizde karşılıklı anlayış ve hoşgörüye dayalı işbirliği içinde olacağız. Özellikle hanımlar sabah saatlerinde Venüs'ün desteğini kullandığınız takdirde, kuaför, bakım, kozmetik ve hediyelik alış verişlerinizde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün'e olumlu bağlantı kuracak, duygusal ve hassas enerjiler paylaşım ve merhamet duygularımızı açığa çıkaracaktır. Çevremizdeki insanların yardım ihtiyaçlarına koşulsuz çözümler bulacağız. Uzun zaman alacak İşlerimizde büyük oranda artan yaratıcılığımız kısa sürede verim almamızı sağlayacaktır.

Akşam saatlerinde Ay-Mars'a atmışlık görünüm sunacak, enerjik ve coşkulu olacağız. Kişisel ilişkiler, romantizm ve sosyalleşmek için iyi bir zamandır. Tereddüt ettiğiniz, çekingen davrandığınız isteklerinizin peşinden gidecek cesaret ve fırsata sahip olacaksınız. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. SevgilerYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.