Funda'nın gökyüzü günlüğü

14.10.2015 18:57:08
A+ A-

15 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay Akrep burcunda ve boşlukta ilerleyeceğinden gün boyu huzursuz, belirsizlik, karmaşa ve duygusal kutuplaşmalar içinde olabilirsiniz. Son günlerde toplumca yaşadığımız acı olayların etkisinde nedeniyle bilinçaltınızda güçlenen menfi duygularınız; geçmiş yaralarınızın intikamını alma şeklinde açığa çıkabilir. Geçmişi bir an önce unutup geleceği yeniden inşa etmeye çalışmalısınız.

Ay 28,5 günde döngüsünü tamamlar ve yeniayla birlikte yeni bir tura başlar. Her burç da yaklaşık 2,5 gün kalır. Her burç değişimlerinde boşlukta kalır. Bu süre içinde başlatılan eylemler Ay gibi boşta kalır. Kalıcılık ve netlik istediğimiz sonuçları almakta zorlanabiliriz. Rutin iyi gider ama yeni projeler başlatırken dikkat edilmesi gereken zamandır. Biriktirdiğiniz işlerinizdeki dağınıklığı toplama zamanıdır. İşiniz ve evinizde masanız, dosyalar, dolaplar, elden geçirip ihtiyacınsın kalmadığı fazlalıkları atabilirsiniz. Mümkünse Alış verişlerinizi yarına bırakın, Zira Zor durumlar ve aldanmalarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde Spritüel ve ruhsal konulara odaklanarak dua, namaz, meditasyon, zikir çalışmaları için uygun olacaktır.

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen tutulmaların etkilerini milletçe yaşamaya başladık. Toplumun barışı, kardeşliği ve huzuru için seslerini hükümete duyurmaya çalışan toplulukların bir süre daha eylemlerinin devam edeceğini gökyüzü göstermektedir. Lütfen sakin, tedbirli ve sağduyulu olamaya çalışalım. Daha çok canımızın acımasına izin vermemek için birlik beraberlik içinde olalım. İçinde bulunduğumuz belirsizliğe son vermek için tepkimizi adilce sandıkta gösterelim.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.