Funda'nın gökyüzü günlüğü

15.10.2015 22:02:49
A+ A-

16 Ekim 2015 tarihi sabah saatlerinde Ay Akrep burcunda ve boşlukta olacak Saat:12.18' de Yay burcuna geçerek burç değişimini gerçekleştirecektir. Günün ilk yarısı değişken ve belirsiz koşullar içinde olabiliriz. Uğraşlarımızda istediğimiz verimi alamayız. Önemli iş ve başlangıçlarımızı günün ikinci yarısına bırakmalıyız. Ay'ın Yay burcuna geçişi ile yaşama karşı bakış açımız zenginleşecek son derece iyimser ve olumlu olacağız.

Günün ikinci yarısında Ay ile Satürn aynı noktada olacak ileriyi görmemizi sağlayan derin bir bakış açısı getirecektir. Bulunduğumuz ortamlarda soğuk ve mesafeli davranmamıza ya da karşımızdan görmemize neden olacaktır.

Hemen sonrasında Ay-Merkür'e olumlu bağlantı kuracak, İlişkilerde sıcak samimi diyaloglar oluşacaktır. İlişkilerde yanlış anlamalara sebep olan sorunlarınızı çok daha kolay çözebilirsiniz. İş ya da sosyal çevrenizde bilgilendirici konuşmalara katılabilirsiniz. Bu durum kolektif çalışmalarınızı güçlendirecektir.

Günün gezegen hareketi mars-Jüpiter kavuşumuna, Plüton üçgenidir. Kendi çabanızı gösterdiğiniz her alanda başarı verecek bir görünümdür. Çevrenizde kişileri çok rahat etkileyebilir, ikna edebilir isteklerinizi kolayca yaptırabilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinizi, planlarımızı gerçekleştirebileceğiniz uygun ortamlar oluşacaktır. Hukuki konularda olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca bugünü iş başvuruları için de değerlendirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.   

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.