Funda'nın gökyüzü günlüğü

18.10.2015 20:19:45
A+ A-

19 Ekim 2015 tarihi itibari ile haftanın ilk iş günü Ay gün boyunca Oğlak burcunda ilerleyecek, sabırlı, çalışkan ve disiplinli olacağız. Dikkatimiz görev ve sorumluluklarımıza çekilecektir.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün'e olumlu bağlantı kuracak, çevremize karşı daha mütevazi ve şefkatli yaklaşacağız. Çalışma arkadaşlarınızdan iş yükünüzü hafifletecek yardımlar alabilirsiniz ya da birlikte iş yaptığınız kişilerin iş yüklerini siz hafifletebilirsiniz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs'ün toprak gruplarında yapacakları olumlu görünüm ile aile, para ve yatırım konularına yoğunlaşabilirsiniz. Gelecekteki hayallerinizi gerçekleştirmek ve yeni bir ekonomik düzen oluşturmak için tasarruf içeren maddi olanaklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Hemen sonrasında Ay-Plüton'la aynı noktaya gelecek ve ardından yine toprak grubu dizilimindeki Mars ve Jüpiter kavuşumuna üçgen bağlantı kuracaktır. Ev, iş ve kişisel yaşamınızda değişim rüzgârları getirebilir, dış etkenlerin kıskançlıkları ve zarar verici davranışları duygusal krizlere sebebiyet verebilir. Olaylar karşısında nötr kalarak bu yoğun enerji akışını kendi kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Önemli bir takım kararlarınızı ve amaçlarınızı artan güç ve cesaretinizi kullanarak hayata geçirebilirsiniz. Bu gün ayrıca terapi ve danışmanlık alarak problemlerinizi farklı açıdan görüp çözümler bulabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.