Funda'nın gökyüzü günlüğü

19.10.2015 22:52:28
A+ A-

20 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Oğlak burcunda ilerleyecek ve bize karamsar, kaderci bir bakış açısı getirecektir. Enerjimizi daha ciddi konulara harcayacağız. Ekstra disiplin ve sabrımız sayesinde geçmiş zor engelleri aşabiliriz.

Sabah ilk saatlerde Ay-Şiron atmışlığı, derin duyarlılık verecektir. Sevdiklerinizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ya da onların sizin duygusal yaralarınızı sarabileceği paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Bu durum duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlamanızı sağlayacaktır.

Yine sabah saatlerinde Ay-Uranüs'e olumsuz bağlantı kuracağından günün ilk yarısı gerginlik ve strese neden olabilecek kontrol edemediğiniz durumlar oluşabilir. İş ve toplumsal hayatınızda beklenmedik bir anda meydana gelen ve kasıtlı yapılan bir takım haksızlığa da maruz kalabilirsiniz. Bu sürede oluşacak zorluklara karşı daha objektif kalıp iyimserliğinizi korumalısınız.

Günün sonunda Ay-Güneş'e 28,5 döngüsünün ilk kare açısını verecektir. Sevdiklerinizin yanınızda olduğu bu zaman diliminde daha dengeli ve toleranslı davranmaya özen göstermelisiniz. Zira gergin ve zorlayıcı olan bu enerji olumsuz, stresli, tartışmalı ortamların akışına çekilmenize neden olabilir. Böylece hem kendiniz hem sevdiklerinizin mutluluk ve huzurunuzu kaçırıp berbat bir gece geçirmenize sebep olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.  YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.