Funda'nın gökyüzü günlüğü

20.10.2015 23:06:38
A+ A-

21 Ekim 2015 tarihi itibari ile Merkür günü ilk dördün fazında olan Ay Saat 04.37 de Kova burcuna geçecek, yüksek adalet ve insani bir bakış açısı getirecektir. Topluma yararlı olmak ve bu yönde ortak plan ve projeler içinde verimli çalışmalar yapmak için uygun bir günde olacağız.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn’e olumlu bağlantı kuracağından, kişisel ve mesleki yaşantımızda sorumluluklarımızı daha bir istekli yerine getireceğiz. İşimizi şansa bırakmayıp, sabır ve azmimiz sayesinde her türlü işlerimizde ilerleme kaydedebiliriz. Birlikte iş yaptığımız Otorite figürlerinden olumlu destekler görebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür olumlu bağlantısı, duygu ve düşüncelerimizin sorunsuz akışta olacağı bir zaman diliminde olacağımızı göstermekte. Kişisel ilişkiler ve işinizle ilgili ileriye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizin formunu bir kâğıt üzerine yazarak yeni proje fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ayın gün içinde çok önemli bir temel açısı olmayacak gün genelinde olumlu enerjiler söz konusu olacak, İletişim ve haberleşme temaları önceliğimiz olacaktır. Bilim ve teknik konularıyla ilgilenebilirsiniz. Elektronik aletlere olan merakımız artacağından sırf bu yüzden yenilik olsun diye alış veriş yapabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.