Funda'nın gökyüzü günlüğü

21.10.2015 22:41:42
A+ A-

 22 Ekim 2015 tarihi itibari ile ay gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek, rutinlerimizin dışa çıkmak faklı olmak, farklı olan bir şeyler yapmak isteyeceğiz. Eski sorunlarımıza yeni çözüm arayışı içine girebilir, eski bir alışkanlığımızdan kurtulmak isteyebilir yeni bir şeyler deneme arzusu içinde olabiliriz.

Gün içinde Ay-Uranüs'e olumlu bağlantı kuracak, Ay'ın Uranüs'ün evinde ilerleyişi ile sıradan olamayacağımız bir günde olacağız. Macera ve heyecan arayışı içinde olabilirsiniz. Sosyal ve özel ilişkilerinizde hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir teklif alabilirsiniz. Ansızın hayatınıza yeni biri girebilir ya da uzun zamandır görmediğiniz eski bir arkadaşınızla tesadüf karşılaşabilirsiniz. Gününüzü canlanmasına sebep olan başka bazı ilginç olaylarda yaşayabilirsiniz.

Günün gezegen hareketi Merkür-Plüton kare açısıdır. Zihinsel stres ve baskı getirecektir. Derinlerde gömülü ve korkularınıza neden olan kişilerle zorlayıcı iletişim kurmanıza sebep olacaktır. Çevrenizde güveninizi ve bilginizi kötüye kullanan insanlarla mücadele içine girebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde manipülasyon potansiyeli söz konusu olabilir. Görüş ve düşünmelerinize tolerans göstermeyen insanlarla hararetli tartışmalara girebilirsiniz. Önemli olmayan bu tür söz düellolarının büyümesine sebep olmadan kontrollü ve tedbirli olmalısınız. Zihinsel enerjinizi daha çok yeni fikirler üretmekte kullanabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.