Funda'nın gökyüzü günlüğü

23.10.2015 00:23:07
A+ A-

23 Ekim 2015 tarihi itibari ile Kova burcunda ilerleyen Ay Saat 07.21 de boşluğa girecek yaklaşık 1 saat boşlukta kalıp Saat 08.17 de Balık burcuna geçecektir. Bu gün içimize dönmek, farkındalığımızı arttırmak, sanatsal konulara odaklanmak için olumlu etkiler söz konusu olacaktır.

Günün ilk yarısında Ay'ın Satürn'e olumsuz bağlantı kuracak olması motivasyonumuzun azalmasına neden olacağından ilişkilerde duygu ve ihtiyaçlarımızı ifade edemeyebiliriz. İş hayatındaki üstlerinizle olan anlaşmazlıklarınız yeni sorumluk vermelerine ve iş yükünüzün artmasına sebep olabilir.

 Akşam saatlerinde Ay-Neptün'e kavuşum verecek ve hassasiyetiniz yükselecektir. Geçmiş kişisel hayatınızdaki ihmal ettiğiniz sorunları, hayal kırıklıklarını maneviyata yönelerek değiştirmeye çalışabilirsiniz. Alkol gibi keyif veren alışkanlıklar, ilaç kullanımı ve gıda zehirlenmelerine karşı hassasiyetiniz artacağından. Yeme ve içmenize dikkat ederek sindirim sistemi sorunlarına karşı tedbirli olmalısınız.

Günün gezegen hareketi Venüs?Plüton trinesidir. Önümüzdeki birkaç gün duygusal ve fiziksel isteklerinizin güçleneceği zaman olacaktır. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Yaşam görüşünüzü tamamen değiştiren biriyle tanışma fırsatı olabilir. Çözümsüz olan ve beklemede kalmış projeleriniz, girişimleriniz finansal kaynak veya yatırımcı desteği bulabilir, işbirlikleri kurabilirsiniz.

Güneş 23 Ekim?22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcundaki seyrine başlayacak. Akrep burcu Zodyak'ın 8. burcunu temsil eder. Hayatımızda sonlanmalar ve yeni başlangıçlara sebebiyet verecektir. 1 ay boyunca tutku ve arzular yükselecek, kendimizi daha kolay ifade edeceğiz. Her alanda tutkulu ve kararlı olacağımız için aklımıza koyduğumuz şeyi mutlaka yapmak isteyeceğiz. Sezgilerimizdeki artış hayatımızdaki gizli, gizemli durumları araştırma eğilimine sokacak, etrafımızdaki olan biteni açığa çıkarma gereği duyacağız. Ölüm ve ölüm ötesi gibi konuları merak edip araştırma içine girebiliriz. Ayrıca, kıskançlık, aşırı sahiplenme, kin gibi durumlar, gereksiz gerginlikler ve kriz ortamları yaratabilir. Hükümetle olan işlerimiz, finansal durumumuz ve emlak konularımız yoğunluk kazanabilir. Bu dönemde yapılacak spor ve egzersizler kendimizi iyi hissetmemize yardımcı olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.