Funda'nın gökyüzü günlüğü

25.10.2015 18:20:39
A+ A-

26 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Koç burcunda ilerleyecektir. Yeni bir şeyler başlatmak, kendimizi yenilemek ve yaşamımızdaki tüm olumsuzlukları, olumlu yönde değiştirmeye öncülük etme isteği ile yeni bir haftaya başlayacağız.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton'a olumsuz bağlantı kuracak, günün ilk yarısı için baskı, gergin ve tartışmalı ortamlara açık olacağız. İş çevresinde, psikolojik baskı, engelleme ve yıldırma politikalarıyla beslenen insanlara karşı dikkatli olun ve amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyin. Akışta kalarak işinize yoğunlaşmak en iyisi olacaktır.

Öğle saatlerinde Ay-Uranüs ile aynı noktaya gelecek, fiziksel ve duygusal sıkıntılar getirecektir. İlişkilerinizde anlaşmazlıklar, zorluklar ve kontrol edemediğiniz beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum ilişkilerde önemli ölçüde yön değişimlerine neden olacaktır.

Sonrasında Ay Saat 15.24'de boşluğa girecek, gün boyu boşlukta ilerleyecektir. Boğa burcunda gerçekleştireceği dolunaya doğru ilerleyen Ay yeni girişim ve önemli kararlarımızda belirsizlik verecek ve başarılı olmamızı önleyecektir. Bu gece hayatınızda yeni enerjileri çekerek yeni oluşumlara yer açabilirsiniz. Nasıl mı? Bir kâğıt ve kalem alarak gerçekleştirmek istediğiniz her şeyin listesini yazabilirsiniz. Özellikle dolap ve çekmecelerinizi temizleyerek yenilerine yer açabilirsiniz. Dua, zikir, meditasyon yaparak yada keyifli bir müzik dinleyerek zihninizi sakinleştirip netleştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.