Funda'nın gökyüzü günlüğü

27.10.2015 23:43:51
A+ A-

28 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Boğa burcunda ilerleyecektir. Dolunayın etkisiyle her zamankinden daha hassas, kırılgan ve duyarlı olacak, çevremizde olan bitene duygusal tepkiler vermemize neden olacaktır.

Sabah saatlerinde Ay-Plüton olumlu bağlantısı, gün boyu oluşacak olumlu açıların etkisini destekleyecek ve yapacağımız her türlü plan ve programda gücümüzü ve cesaretimizi çok daha rahat ortaya koymamıza neden olacaktır.

Sonrasında sabah saatlerinden başlayarak günün ikinci yarısına kadar Ay'ın Başak burcu dizilimindeki Jüpiter, Venüs ve Mars kavuşumlarına ardarda yapacağı olumlu bağlantılarla hayatınızın her alanında göstereceğiniz yüksek performans ve öz güven sayesinde önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. İş ve mesleki hayat ile maddi olanaklarınızda yeni gelişmeler ve beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Çevrenizden girişim ve yatırımlarınız için beklediğiniz finansal yardım destekleri gelebilir, doğru zamanda doğru yerde olabilir, tesadüfen bir başarı yakalayabilirsiniz. Daha anlayışlı, sempatik ve çömezliğinizdeki artış, problemli olan İlişkilerinizi, barışçıl yollarla çözerek yeni bir döneme başlatacaktır.

Dolunayı ışığının küçülmeye başladığı bu dönemde yeni bir diyet ya da egzersiz programına başlayabilirsiniz. Partneriniz, ortağınızla birlikte olmak ve romantik zamanlar geçirmek için de mükemmel bir zamandır.

 Ay Saat 17.20 de boşluğa girecek günü açısız kapatacaktır. Çalışmalarınız için ayırdığınız zaman artık sona ermiş, motivasyonunuzda azalma söz konusudur. Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yapmak, sevdiklerinizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşmak için uygun bir zamandır. Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.