Funda'nın gökyüzü günlüğü

28.10.2015 19:54:46
A+ A-

29 Ekim 2015 tarihi itibari ile Ay Saat:09.24 de Boğa burcunda ve boşluktaki ilerlemesini sonlandıracak, İkizler burcuna geçecek, ruh halimiz değken olacağından tek bir konuya odaklanmamız zorlaşacaktır. Eğitim, bilgi alış verişi, medya gibi kâğıt üzerinde olan işlerimiz yoğunluk kazanacaktır. İletişim halinde olacağımız işlerimizi konuşarak, yazışarak daha kısa sürede halledebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek, kişisel ihtiyaçlarınız ve başkalarına olan sorumluluklarınız arasında çekişmeli geçen bir zaman olacaktır. Geçmişin çözülmemiş sorunlarını önünüze çıkartan ebeveynleriniz veya iş hayatınızdaki üstleriniz, görevlerinize engeller çıkartarak, zayıflıklarınızı yakalayarak, canınızın sıkılmasına neden olabilirler. Kısa süreli bir etki olduğu için çok fazla üstünde durmamalısınız zira çevrenizdeki insanları tüm çabalarınıza rağmen memnun edemezsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün'e olumsuz bağlantı kuracağından duygusal kaos içinde kalabilirsiniz. Gerçeklerden kaçarak, keyif veren zararlı alışkanlıklara yönelerek kendinizi kurban psikolojisine sokma eğilimine girebilirsiniz. Bu zaman diliminde pratiklik gerektiren işlerinizde verim alamazsınız. Sevdiklerinizle dayanışma içinde olup birbirinizden güç alarak sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Hayal gücünüzü katacağınız yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilir ya da dinlenmek sizin için en iyisi olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.