Funda'nın gökyüzü günlüğü

29.10.2015 23:48:35
A+ A-

30 Ekim 2015 tarihi itibari ile haftanın son gününde ay gün boyu ikizler burcunda ilerleyecektir. İş  ve çalışma ortamınıza ilişkin konulardan uzaklaşmak, hafta sonu bir yerlere kaçmak, yokçuluk planları yapmak isteyebilirsiniz. Ancak unutmayın hafta sonu gerçekleşecek ve kaderimizi etkileyecek çok önemli bir seçime gidiyoruz. Pazar günü sandığa gidip oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi ve demokrasinin gereğini yapmış olacağız.

Gün içinde Ay-Jüpiter'e olumsuz bağlantı kuracak, fiziksel enerjinizin düşmesine sebep olaçaktır. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları daha fazla düşünüp, onları korumak, istek ve beklentilerini karşılamak isteyebilirsiniz. Aşırılığa kaçan iyimserliğinizi sınırlamalı ve dengelemelisiniz.

Hemen sonrasında gerçekleşecek Ay-Venüs karesi, bizlerde duygusal gel gitlere neden olacaktır. Gerginlik, huzursuzluk tedirginlik yaratan duygular ruh halinizi etkiyecek, aşk ilişkilerinde kısa süreli sıkıntılara sebep olacaktır. Yeme, içme konularında aşırıya kaçmamalı harlamalarınızda da ölçülü olmalısınız.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars karesi ile birçok konuda objektif olamayacağınızdan, kolay sinirlenip sonucunu düşünmeden hareket edebilirsiniz. Vereceğiniz aşırı tepkiler hem etrafa hem kendinize zararlı duruma sokacaktır.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür'e olumlu bağlantı kuracak, gün boyunca gerginlik yaratan zorlayıcı durumlardan uzaklaşıp, iletişim yolları açılacaktır. Duygu ve düşüncelerimizi çevremize rahatça ifade edeceğiz. Gün içinde yaşadığımız sıkıntı ve gerginlikleri düzeltme imkânı bulacağız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.