Funda'nın gökyüzü günlüğü

03.11.2015 01:30:11
A+ A-

3 Kasım 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Aslan burcunda ilerleyecektir. Öz güvenimiz ve cesaretimiz artacak, kendimizi göstermek, ön plana çıkarmak ve kendimizi rahatça ifade edeceğimiz olanakları değerlendireceğiz.

Sabah saatlerinde Ay-Güneş'e olumsuz bağlantı kuracak, eril, dişil enerji, birbiriyle çatışma içinde olacaktır. İşimizde amirimiz, evimizde aile büyüğümüz, özel ilişkilerimizde partnerimizle her türlü ilişkilerde kısa süreli tansiyonun artmasına, rekabetçi durumların oluşmasına neden olabilir. Çekişme ve sorunlarımızı birbirimize karşı anlayışlı olduğumuz takdirde aşabiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimizi bu zaman dilimine bırakmamak faydalı olacaktır.

Günün gezegen hareketi bir süredir Başak burcunda beraberliklerine devam eden Mars-Venüs kavuşumudur. İlişkilerde normalden daha fazla dürtüsel istek, cazibe ve çekim uyandıracaktır. Sosyal yaşamda hareketlenme, yeni tanışmalar, romantik yeni aşk ilişkileri getirecektir. Sosyal yaşantınızda bozulan arkadaşlık ve dostluklarınızı yeniden düzeltme imkânı bulabilirsiniz. Özellikle işiniz sanat ve müzik içeriyorsa, yaratıcı enerjinizdeki artışı sanatsal konularda başarı sağlamak için kullanabilirsiniz.

Finansal projeleri takip etmek için de iyi bir zamandır. Ancak gereksiz harcamalarınıza sınırlama getirmelisiniz. Ayrıca bu görünüm toplumsal konularda barış, uyum ve sevgi adına daha hararetli, zorlu bir sürecin başlayacağını da göstermektedir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.