Funda'nın gökyüzü günlüğü

03.11.2015 22:26:08
A+ A-

4 Kasım 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Aslan burcunda ilerleyip Saat 04.45 de boşluğa geçip boşlukta ilerlemesini sürdürecektir. Gün boyunca beklediğimiz motivasyonumuzu sağlamakta zorlanabiliriz.

Günün ilk yarısı için önemli işler, görüşmeler ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Ay boşluktayken başarılı olma sonucunu engelleyecektir. Eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işler ve bekleyen işleri kolayca tamamlayabiliriz. İmkânınız varsa dinlenin, meditasyon, yada manevi çalışmalar yapın, kitap okuyun, müzik dinleyin, yürüyüşe çıkın ya da sevdiklerinizle bir yerlerde buluşup zaman geçirebilirsiniz.

Boşlukta ilerleyen Ay her ne kadar yeni başlangıçlar yapmamızı istemese de Saat 11.28 de ilerlemesini olumlu bir durakta sürdürecektir. Günün ikinci yarısında yeni bir işe başladığınız takdirde olumlu sonuçlar ve başarılar getirecektir. Özellikle yeni tanışmalar için oldukça uygun bir zaman olacağından gün içinde ya da akşam saatleri için programlar yaparak yeni tanışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle başlayan ilişkiler kalıcı ve verimli olacaktır. Özellikle evlilikle ilgili düşünceniz, kararınız varsa evlilik teklifi yapacak beyler bu akşam saatlerinde sevdiğinize romantik bir ortam hazırlayarak evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Zira kalıcı ve uzun vadeli olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.