Funda'nın gökyüzü günlüğü

05.11.2015 10:41:17
A+ A-

5 Kasım 2015 günü Saat 05.22 de Ay Aslan burcundan detay odaklı Başak burcuna geçerek burç değişimini gerçekleştirecektir. Aslan burcundaki kadar eğlenceli olmayacak, çalışmalarımızda hizmet kalitesine önem vererek, daha fazla verimli olmak, karşı tarafı memnun etmek isteğiyle çalışma arkadaşlarımızla birlikte tek bir detayı dahi ihmal etmeden çalışmalarımızı yürüteceğiz.

Günün ikinci yarısında Ay-Satürn'e olumsuz bağlantı kuracak, bu zaman diliminde, köşeye sıkışmış, engellenmiş, eliniz kolunuz bağlanmış gibi duygusal karamsarlık içinde olabilirsiniz. Kişisel hedefler, kariyer, iş ile ilgili sorumluluklarınıza olumlu bakış açısıyla motive olduğunuz takdirde her türlü işin üstesinden gelebilirsiniz. Aile büyükleri yada iş yerindeki üstlerinizin sorunlarıyla ilgilenmek, çözümler bulmak önceliğiniz olacaktır.

Akşam saatlerinde Ay-Neptün karşıtlığı, kendinize olan güveninizi, cesaretinizi, kaybetmenize neden olacağından kendinizi duygusal karışıklıklar, aldatıcı durumların içinde bulabilirsiniz. Çevrenizle iletişimlerinizde yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Kasıtlı ya da kasıtsız aldatma ve dedikodu vakalarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Anlaşma, sözleşme, yeni ortaklık kurmak ve finansal işlerinizi dış etkenlerden göreceğiniz zarar nedeniyle bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca bu zaman diliminde geçmiş sorunlarınıza takılıp çareyi alkole yada keyif veren zararlı alışkanlıklara sığınmakta bulmaya çalışmayın problemlerinizle yüzleşmeye çalışın.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. SevgilerYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.