Funda'nın gökyüzü günlüğü

05.11.2015 23:28:09
A+ A-

6 Kasım 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyu Başak burcunda ilerleyecektir. Günlük işler, çalışma ortamı ve sağlıkla ilgili konulara öncelik vereceğiz. Zayıflamakta kararlı olanlar bugün rejim, diyet ve spora başlayabilirler. Küçülen Ay'ın desteği, kararlı ve disiplinli olduğunuz takdirde hedefinizdeki kiloya ulaşmanıza yardım edecektir.

Gün içinde gerçekleşecek en önemli bağlantı Güneş-Plüton atmışlığına Ay'ın yapacağı olumlu bakış açısı olacaktır. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu ilişkiler geliştirebilir onların yardımlarını görebilirsiniz. Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz her hangi bir alışkanlığınızı bırakmanız için fırsat ayağınıza geldi bunu değerlendirin. Bu belki keyif aldığınız zararlı bir alışkanlığınız ya da yaşam enerjinizi tüketen sizi aşağıya çeken insanlarda olabilir.

Bu açının yaklaşık birkaç gün baskın etkisi boyunca özellikle çevremizdeki yaşlı kronik hastalar ve kalp hastaları sağlığınızı korumak için dikkatli olmalısınız. Sağlık maalesef ihmale gelmez, tekrardan sağlık kontrolleriniz yaptırıp, kendinizi yorucu ve stresli koşullardan uzak tutarak, yetirince dinlenmelisiniz. Yine alacağımız doğum ve ölüm haberleri çevremizde gelişecek olaylar arasındadır.

Günün diğer gezegen hareketi Merkür-Neptün trinesidir. Sezgileriniz, düşünceleriniz artık size ilham verecektir. Niyetlenip bir türlü başlayamadığınız sanatsal projeleriniz gündeme gelecektir. Yeni bir kitap ya da şiir yazmaya başlayabilirsiniz. Çok istediğiniz bir enstrüman kursuna yazılmak için de uygun zamandır. Ayrıca daha fazla hayatın mistik tarafına çekilebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.