Funda'nın gökyüzü günlüğü

08.11.2015 22:12:40
A+ A-

9 Kasım 2015 günü Terazi burcunda ilerleyen Ay sabahın ilk saatlerinde boşluğa girecek ve gün boyu boşlukta ilerleyecektir. Yeni bir haftaya Ay'ın boşluktaki etkisiyle başlıyoruz. Duygularımız netlikten uzak, değişken bir yapıda olacağız. Her zaman Ay'ın boşluktaki etkilerini anlatmaya çalıştığım gibi yeni bir iş başlangıcı, önemli toplantılar ve önemli kararlar almaktan kaçınmalıyız. Elimizdeki bekleyen ve mevcut işlerimizi tamamlayabiliriz.

Günün gezegen hareketi Venüs'ün 8 Kasım da 5 Aralık tarihine kadar kalacağı Terazi burcuna geçişidir. Venüs zodyakta Boğa ve Terazi burçlarını yönetir. Venüs; Jüpiter'den sonra Zodyak'taki ikinci benefik etkilere sahip gezegendendir. Astrolojide Venüs sevgi, romantizm, uyum, mutluluk, refah, para ve eğlence ile ilişkilidir. Doğum haritalarımızda yerleştiği ev alanlarına göre rahatlamalar sağlayacaktır. Aşk ve romantizm de artış gösterecek, sevdiklerinizle ilgili pozitif gelişmelerin yaşanacağı zaman olacaktır. Aile kurmak, yuva sahibi olmak için evlilik kararları alabilirsiniz. Yeni beraberlikler, aşk ilişkileri başlayabilir.

Düşüncelerinizdeki güzelleşme fikrinizi bu süreçte değerlendirebilirsiniz. Estetik operasyonlarda sonuç istediğiniz gibi olacaktır. Sosyal ortamlar ve sanatsal etkinliklere katılımlarınız artacaktır. Finansal açıdan birçok kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilir ve değerlendirebilirsiniz. Güzel olana takıntı yapma eğiliminiz artabilir. Modaya uymak, iyi giyinmek, sosyal ortamlarda göze çarpmak, eğlenceye ve alış verişe aşırı düşkünlük gösterebilirsiniz. Venüs Terazide çok rahat ve çezbedici konuşmada vereceğinden bu dönem satış ve pazarlama işleriyle uğraşanlara yarayacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 

 YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.