Funda'nın gökyüzü günlüğü

09.11.2015 19:26:08
A+ A-

10 Kasım 2015 tarihi itibari ile balzamik fazda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 07.02 de Terazi burcundan Akrep burcuna geçecektir. Yeniay öncesi içe kapanık bir halde olacağız.  Geçtiğimiz Terazi Yeniayının konularını bitirip tamamlayarak Akrep Yeniayının hayatımıza getireceği yeni enerjilerle başlamak için kendimizi hazırlayacağız.

Son bir ayda hayatımızı zorlaştıran ve yaşam enerjimizin düzgün çalışmasına engel olan olay ve kavramlar, bilinçaltımızdaki korkular ve kötü alışkanlıkları bırakarak yeni bir değişim sürecine Yeniayla başlama zamanıdır. Gün içi pek mümkün olmasa da akşam saatlerinde kendimizle baş başa kalarak Kişisel gelişimimiz ve olgunlaşmamıza yardımcı olacak maneviyat çalışmalarına yönelebiliriz. Dua, zikir, meditasyon çalışmaları ile Yeniaya kendimizi hazırlayabiliriz.

Gün içinde Güneş-Jüpiter atmışlığı ve Mars’ın KAD VE GAD’müne yapacağı görüm söz konusu olacak. Yarın Saat 19.46 da gerçekleşecek Yeniay boyunca etkin olacak görünümler, özellikle inandığınız ve kendinize güvendiğiniz zaman hayatınızın her alanında cesaretiniz sayesinde başarı getirecektir.

“6 Kasım 19.14

Sene 1938, 10 Kasım... İstanbul Üniversitesi'nde saat 9'u 5 geçenin meşum haberi duyulmuş... Bir Alman profesör var Hukuk Fakültesi’nde, o da duymuş, şaşırmış. Derse girsin mi, girmesin mi, bir türlü karar veremiyor. O sırada aklına rektöre müracaat etmek gelir. Kalkar, yanına gider. Aralarında şu konuşma geçer: ''Efendim, mütereddidim. Acaba ne yapsam? '' ''Sizde büyük bir adam ölünce ne yaparlarsa, onu yapın.'' İşte o zaman Alman profesör kollarını iki yana sarkıtarak: ''Bizde bu kadar büyük bir adam ölmedi ki.''der.

Her zaman yüreğimiz de yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 77. yıldönümünde Yüce Atamızı saygı, minnet, özlem ve rahmetle anıyorum.. Işıklar içinde kal Atam…

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.