Funda'nın gökyüzü günlüğü

11.11.2015 19:29:20
A+ A-

12 Kasım 2015 tarihi itibari ile Ay; günün çoğunluğunda Akrep burcunda ilerleyecek, sezgilerimize göre hareket edebileceğimiz, görünenin arkasındaki gerçekleri görebilmek ve deşifre etmek isteyeceğimiz Akrep doğasında olacağız. Dün gerçekleşen Yeniay'ın desteği ile yeni hedeflere, yeni planlara ve başlangıçlara odaklanabilir, kendimizi derin araştırmalar içinde bulabiliriz.

Gün içinde Ay; Akrep burcundaki son açısını Mars'a verecek, cesaret ve güven kazandıracaktır. Dürtüsel harekeleriniz, arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Kişisel ve mesleki yaşamınızda uzlaşmalar, olumlu gelişmeler elde edebilir, problemlerinizi çok daha kolay çözebilirsiniz. Mali konularda düzenlemeler yapabilir varolan emlak ve vergi sorunlarınızı halledebilirsiniz.

Ay Saat 16.52 de boşluğa girecek Saat 17.13 de Yay burcuna geçecektir. Ay'ın boşlukta olacağı zaman dilimde, olayları net bir şekilde göremeyebiliriz. Bir konuya yoğunlaşmada güçlük çekebilir, kararsızlık yaşayabiliriz. Gecikmelere ve ertelemelere de neden olacağından elimizdeki mevcut işlerimizi tamamlamak en iyisi olacaktır.

Ay'ın Yay burcuna geçişi ile birlikte motivasyonumuz artacak son derece iyimser ve pozitif olacağız. Hayatın eğlenceli yönlerine ilgimiz yoğunlaşacaktır. Dostlarımız, arkadaşlarımız, sevdiklerimizle buluşabilir, sıcak, samimi sohbet ortamı ile keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.