Funda'nın gökyüzü günlüğü

15.11.2015 20:52:06
A+ A-

16 Kasım 2015 tarihi itibari ile Ay gün boyunca Oğlak burcunda ilerleyecek, yeni bir haftaya yoğun temposuyla başlayacağız. İkna kabiliyeti, adaptasyon yeteneği ve inatçı Oğlak doğası, görev ve sorumluluklarımızı yerine getirme gücü ve azmi verecektir.

Günün ilk yarısı Plüton kavuşumlu Ay; Uranüs'e olumsuz bağlantı kuracak, isyankâr ve dengesiz bir ruh hali yaratacaktır. Planlarımızda Beklenmedik yönde değişiklikler olabilir. Neye nasıl tepki verdiğimize biz bile şaşırabiliriz. Bilinçli olarak yapmadığımız bu tepkileri neden veriyorum diyerek durup biran düşünelim ve zaman kazanarak daha sağlıklı hareket edelim.

Hemen sonrasında Ay-Jüpiter'e olumlu bağlantı kuracak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Her olayda iyimser ve mutlu bir yön bularak pozitifliğinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Sosyalleşmek, sevdiklerinizle beraber olmak, paylaşımlarda bulunmak kendinizi daha iyi hissettirecektir. Gösteriş yapma, cömert olma sevdanız frenleyemediğiniz savurganlığa sebep olabilir.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş'e atmışlık bağlantısını etkinleştirecek, istekleriniz, ihtiyaçlarınız, bilinçli, bilinçsiz arzularınıza denge ve uyum getirecektir. Özel ilişkilerinizde, duygusal hayatınızın canlanması ve romantizmin artması söz konusu olacaktır. Ebeveynlerinizle de olumlu ilişkiler geliştirebilir, niyet ve isteklerinizi serbestçe ifade edebilirsiniz. Hemen sonrasında Ay boşluğa girecek günü açısız kapatacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. SevgilerETİKETLER: Haber, Haberler, 2015, Güneş, zaman, , ruh, plüton,

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.