Funda'nın gökyüzü günlüğü

17.11.2015 00:16:39
A+ A-

17 Kasım 2015 tarihi itibari ile Oğlak burcunda ilerleyen Ay Saat 09.24 de Kova burcuna geçerek burç değişimini gerçekleştirecektir. Oğlak burcunun çalışmaya verdiği önemden uzaklaşacağız. Özgürlük ihtiyacımız artacak, sosyal ortamlar, grup çalışmaları önem kazanacak ve yeni macera arayışı içine gireceğiz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars'a olumlu bağlantı kuracak, enerjimiz, cesaretimiz artacak, hızlı ve çabuk sonuç alınması gerektiren işlerimizde çözüme ulaşmakta zorlanmayacağız. Kişisel yaşamınızda belirlediğiniz kararlarınızla ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn atmışlığı etkinleşeceğinden, geçmişte verim alamadığınız hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Uzun vadeli planlar yapmak isteyebilir, bunu sevdiklerinizle paylaşarak onların görüş ve düşüncelerini alabilirsiniz. Mali konularda gelir ve giderlerinizi gözden geçirerek yeni düzenlemeler getirebilirsiniz. Aile büyükleriniz ya da sevdiklerinizin beklenmedik yardımlarını görmeniz de mümkün olacaktır.

Merkür; Güneş ile Akrep burcunda 17 Kasımda yılın son kavuşumunu gerçekleştirecek, istek ve düşünceleriniz aynı noktada olacaktır. Her türlü iletişim, iş seyahatleri açısından yoğun birkaç gün geçirebilirsiniz. Normalden daha fazla odaklanma ve yoğunlaşma içinde olacağınızdan hukuksal ve muhasebe ile ilgili konularda, sözleşmeler, mektuplar ve yazışmalarda her şeyin olabileceğini ve bazı zorlukların başınıza gelebileceğini bilerek önleminizi alın, planlarınızı ona göre yapın. Ayrıca sosyal medya, bilgisayar, internet gibi sosyal iletişim ağlarının sansüre uğraması da gündeme gelebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. SevgilerYAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.