Günlük burç yorumları: Bugün Ay başak burcunda ilerliyor

02.10.2013 01:18:32
A+ A-

2 Ekim Çarşamba

Bugün ay Başak burcunda ilerliyor. Başak burcunda ilerleyen Ay, mükemmeliyetçiliği, eleştiriciliği ve detay gerektiren konuları ön plana çıkartıyor.

KOÇ

İçinizden yükselen huzursuzluğa rağmen gelişmeleri kendi haline bırakmayı ve izlemeyi tercih edeceksiniz. Dostlarınızla aranızdaki ilişkileri dengelemeye çalışmak moralinizi yükseltecek. Aslında şu sıralar iyimser ve hoşgörülü davranabilir, böylece sizi huzursuz eden sorunları kolay çözümleyebilirsiniz.

BOĞA

İkili ilişkilerinizde ufak tefek rahatsızlıklar olsa bile arkadaş çevresinden gelecek destek moralinizin düzelmesini sağlayabilir Şayet kendinize ayıracak zamanınız varsa seyahat etmek ve enerji depolamak için uygun günlerdesiniz. Çocuklarla ilgilenebilir, onların isteklerini yerine getirmek ve sorunlarını çözmek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER

Bugün zamanınızı evde ailenizle geçirmek isteyeceksiniz. Ama aile içinde yaşanan bazı olaylar canınızı sıkabilir. Ortaklaşa gelirlerinizi  ilgilendiren konularda gelen bir haber hesapta olmayan harcamalar gerektirebilir. Bu konunun üzerinizde yarattığı baskı, yapmak istediğiniz işlere kısıtlama getirebilir.

YENGEÇ

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve sıcak olacak. Kendinizi çok daha güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir gün. Sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Farklı istekler içine girebilir bunları anlatabilirsiniz

ASLAN

Sevdiğinizle ilişkilerinizi gözden geçirirken biraz daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Daha önce yaptığınız harcamalar yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Fakat başlamak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Karar vermeniz gereken durumları gözden geçireceksiniz.

BAŞAK

Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. İyi niyetli ve olumlu duygular içinde bulunacak, böylece ilişkilerinizi daha da güçlendireceksiniz. Çok hoş teklifler alabilir, başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün sağlık konularıyla uğraşabilir ve günlük hayatınızın içinde yer alan olaylara karşı aşırı detaycı ve eleştirel davranabilirsiniz. Sevdiklerinizi bu yüzden üzmekten vazgeçmeli ve bazı şeyleri olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz. Gün içinde uzaktaki yakınlarınızla haberleşebilir ve sizin için son derece yeni olan konulara ilgi duyabilirsiniz.

AKREP

Son derece hareketli günler geçiriyorsunuz. Farklı planlarınız olabilir. Harekete geçmek istediğiniz konuyla ilgili sürpriz gelişmeler olacak. Karamsar ve sabırsız davranmaktan kaçının. Düşüncelerinizi sakinleştirmek için açık hava organizasyonlarına katılabilirsiniz. Arkadaş ziyaretleri için uygun bir gün.

YAY

Bugün yoğun çalışmalar içine girebilir ve iş hayatınız yüzünden gerilim duyabilirsiniz. Bu yüzden sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız mümkün. Bu yüzden  işlerinizi iyi organize etmeli ve detaylar konusunda dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Keyifli çalışmalar yapacağınız bir gün. Yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Zihinsel ve duygusal açıdan yükseldiğiniz bir dönemdesiniz. İsteklerinizi anlatabilir, kararlarınızı bildirebilirsiniz. Sempatik ve esprili tutumunuzla ikna edici olabilirsiniz.

KOVA
Bugün olaylardan etkilenebilir, huzursuz ve heyecanlı olabilirsiniz. Duygularınızda değişiklik meydana getirecek kişilerle karşılaşmanız mümkün. Parasal konulara yönelik istekleriniz ve ihtiyaçlarınız artıyor. Başkalarından gelecek teklifler ilginizi çekebilir fakat tedbirli olmalısınız.

BALIK

Duygularınızı kolayca ifade edebilir ve ilişkileriniz açısından son derece olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve kendinize olan güveninizin arttığı bu dönemde fırsatları kaçırmayın. Bugün çocuklarınızla birlikte değişik mekanlarda hoşça vakit geçirip, eğlenebilirsiniz

 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.