Günlük burç yorumları: Bugün Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçları biraz zorlanabilir

20.10.2013 05:36:15
A+ A-

20 Ekim Pazar
Bugün, istikrar, sabır ve parasal konular önem kazanabilir.  Hırs, tutku, kıskançlık, para yüzünden tartışmalar görülebilir. Gün içinde önce Satürn ardından Merkür’le zorlayıcı etkileşim içine girecek olan Ay,  maddi güven konusunda endişeler yüzünden ortaya çıkacak zorlayıcı gelişmeleri işaret ediyor. Özellikle, Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçları biraz daha zorlanabilirler.

KOÇ
Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz.  Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moralinizi bozmayın.

BOĞA
Bugün ilişkileriniz ön planda olacak. Özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili zorlayıcı gelişmeler olabilir, sorumluluklar yüzünden üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Çabalarınızın karşılıksız kaldığını düşünseniz de yakın çevrenizdeki kişilerin desteği sayesinde moralinizi yükseltebilirsiniz.

İKİZLER
Bugün alacağınız bazı haberler duygularınızı derinden etkileyebilir. Olayların sizi değişime zorladığını düşünebilirsiniz Olayların üzerinize doğru geldiğini düşünüp rahatsız olmanız mümkün. Ancak, olayları gereğinden fazla büyütebilir ve kendinizi huzursuz edebilirsiniz. Sakin olmalısınız.

YENGEÇ
Bugün duygusal açıdan kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Olumlu duygular içinde bulunacak ve isteklerinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Son derece dikkatli ve kararlı bir tavır içinde çevrenizi etkileyebilir, fikirlerinizi kabul ettirmeyi başarabilirsiniz. Sosyal ve kültürel faaliyetiniz giderek artıyor.

ASLAN
Bazı olaylar sizi zorlasa bile dikkatli ve kararlı bir tavır sergileyecek, çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız. Alacağınız bazı haberler sizi endişelendirebilir. Ancak, haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Seyahatler ve insanlarla ilişkiler yorucu gelse bile isteklerinizi güçlendirebilir.

BAŞAK
Bugün, olayların akışı sizi canlandıracak. Dostlarınız ve eskiden tanıdığınız kişilerle sıcak ilişkiler kuracak, çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Bugün farklı ve sıra dışı kişiler ve konularla ilgilenebilir, yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Fakat yabancılarla ilişkilerinizde tedbirli olun. Beklemediğiniz seyahat fırsatları çıkabilir.

TERAZİ
Bugün bazı olaylardan fazla etkilenebilirsiniz. Alacağınız haberler düşüncelerinizi derinden etkileyebilir ve değiştirebilir. Ancak bu durumu kabullenmeyi başarabilir ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Sevgi ve anlayışla davranın. Dostlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin.

AKREP
İlişkilerinizle ilgili gelişmeler hız kazanıyor. Özellikle öğle saatlerinden itibaren kendinizi değişik ve çalkantılı bir ruh hali içinde bulabilir, gereksiz endişeler yüzünden sevdiklerinizi kırabilirsiniz. Aslında çalışmalarınızda başarılı olabilir, fakat geçmişe ait meseleler yüzünden karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz.  Kendinize bunların geçici olduğunu hatırlatmanız çok mühim.

YAY
Bugün günlük işlerinizi yaparken, işlerinizin gelişmesini sağlayacak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak olaylar karşısında aşırı duygusal davranıp olayları da büyütebilirsiniz Size karşı düşmanca davranabilecek kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Çevrenizin kıskançlığını üzerinize çekmeyin ve tartışma ortamlarına girmeyin.

OĞLAK

Son derece anlayışlı ve keyifli olduğunuz bir dönemdesiniz. Gelişmeler hızlı ve sürprizlerle dolu olabilir. Geleceğe yönelik farklı istekleriniz var. Yeni dostlar edinebilir, hoşunuza gidecek ilişkiler yaşayabilirsiniz. Yaşantınızı yeniden düzenlemek için harekete geçebilir, dostlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını alabilirsiniz. Daha önce sıkıntı vermiş olan sorunlardan tamamen uzaklaşıyorsunuz.

KOVA

Bugün heyecan verici gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız haberlerle dikkatinizi ev ve aile bireyleriyle ilgili konulara yöneltebilirsiniz. Duygusal baskılar hissetmeniz mümkün. Yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. İstemediğiniz halde bir türlü vazgeçemediğiniz alışkanlıkları değiştirebilirsiniz. Yaşamdan keyif alabileceğiniz çalışmalar yapmak sizi canlandıracak.

BALIK

Bugün yapacağınız görüşmeler sizi çok keyiflendirecek. Uzun vadeli planlar yapmak isteyebilir, bunu sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Alacağınız eleştirilere rağmen harekete geçmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. İletişim konuları ön plana çıkabilir. Yakın çevrenizde kısa mesafeli yolculuklar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak.

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.