Mars Balık burcuna geçiyor

11.01.2015 19:15:19
A+ A-

5 Aralık'tan beri Kova burcunda hareket eden Mars 20 Şubat tarihine kadar kalacağı Balık burcuna geçiyor. Balık burcunun en önemli motivasyonu duygusal açıdan kendisini güvende hissedebileceği ortamı yaratmaktır. Mars gibi agresifliğin, savaşma güdüsünün ve mücadele arzusunun üst boyutta olduğu bir gezegenin duygusal Balık burcuna geçmesiyle aradığımız bu güvenceyi bulmakta zorlanacağız demektir. Ne uğruna mücadele ettiğimiz, bu mücadeleyi nasıl verdiğimiz, hangi hedeflere odaklandığımızı kestiremeyebilir, dağılabilir ve en baştaki amacımızdan uzaklaşabiliriz. Dayanıklılığımız ve cesaretimiz kırılabilir, enerjimiz düşer, ya da enerjimizi istediğimiz gibi kullanmak sorun olur.

Kararlarımız da bu süreçte kesin ve kalıcı olmayabilir. Karşıt görüşler arasında kalmak bizi çelişkiye düşürebilir. Enerjimizi hangi yöne yönlendireceğimiz konusunda kafamız karışık olacağı için huzursuzluk hissedebilir, bunu yakınlarımıza da yansıtabiliriz. Çünkü Mars Balık burcunun tolerans ve bağışlayıcılığını azaltacaktır.

Bu dönemin olumlu yanı güçlü sezgilere sahip olmak olacak. Ne yapacağımıza ve nasıl yapacağımıza sezgilerimizle karar verebiliriz. İç sesimiz bizi hiç olmadığı kadar doğru yöne sevk edebilir. Ruhsal ve duygusal konular gündemde olacağı için hareketlerimiz duygularımızdan etkilenir, bazı zamanlarda tamamen duygusal kaynaklı çıkışlar yapabiliriz. Örneğin hiç olmadığımız kadar sulu gözlü olabilir, gözyaşlarımızı silah olarak kullanabiliriz. Kararlı hareket etme ve savaşma gücümüzün düşük olacağı bu dönemde, nedensiz mücadelelere girmemek, yeri geldiğinde kendimizi suyun akışına bırakabilmeyi ve kabullenmeyi bilmek sayesinde duygusal gerginliklerimizdi de en aza indirebiliriz.

Mars'ın natalda hangi evimizde olduğu, bizi hangi konularda Balık enerjisiyle buluşturacağını ortaya koyar. Bu nedenle hayatımızda hangi alanda bu etkiyi yaşayacağımız doğum haritalarımızdaki Mars'ın yerleşimi ile doğrudan alakalıdır. 

Sevgiyle kalın.ETİKETLER: Haber, Haberler, mars, Kova, Aralık, silah, , doğum

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.