Mars Oğlak burcunda

28.10.2014 16:53:06
A+ A-

14 Eylül’den bu yana Yay burcunda hareket eden Mars bugün itibariyle yüceldiği Oğlak burcuna geçti. Mars, enerjimizi nasıl kullandığımızı, nasıl harekete geçtiğimizi, kendimizi ne şekilde ortaya koyduğumuzu gösterir. Çalışmak için gerekli fiziksel gücü sağlar. Mars-Oğlak’ta güçlü olduğu için, kendimizi ortaya koyabilir, haklarımızı gerektiği şekilde savunabilir, kendimize güvenimizi dış dünyaya açıkça gösterebilir, kolaylıkla rekabet ve mücadele edebiliriz. Bu nedenle, özellikle iş ve çalışma konularında daha iyi organize olabilir, amaçlarımız doğrultusunda hırslı, kararlı ve sabırlı hareket edebiliriz. Kontrollü, kararlı bir şekilde hareket ederek, yüksek öz disiplin ve sıkı çalışma sayesinde arzu ettiğimiz hedefe ulaşabilir, başarı kazanabiliriz. Plansız, programsız, hedefsiz, soyut ve realiteden uzak olan şeylerle vakit kaybetmeyeceğimiz bu dönemde, kendimize olan güvenimiz ve mücadele gücümüz oldukça yüksek olacak.

Belirlediğimiz amaca yoğunlaşacağımız ve dinlenmek nedir bilmeden çalışacağımız günler geçirebiliriz.  Hırslı olduğumuz bu dönemde, bu hırsımızı dengeli bir şekilde kullanabilmemiz çok önemli. Vazgeçmeden ve yılmadan olayların üzerine gidebilirsek, başarılı olamamamız için bir neden yok. Enerjimizi belirlediğimiz hedefimize doğru bir şekilde yönlendirebileceğimiz ve sonuçta hak ettiğimiz kazanımlara ulaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bunu değerlendirmek bizim elimizde. Mars, agresyon, rekabet ve düşünmeden hareket etmekle alakalı olduğu için gerekmedikçe ve inanmadıkça savaş ve mücadele ortamlarına girmemekte fayda var.

Mars’ın natalda hangi evimizde olduğu, bizi hangi konularda Oğlak enerjisiyle buluşturacağını ortaya koyar. Bu nedenle hayatımızda hangi alanda bu etkiyi yaşayacağımız doğum haritalarımızdaki Mars’ın yerleşimi ile doğrudan alakalıdır. 

 

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.