Medyum ve kötü enerjiler arasındaki mesafeler

26.03.2015 23:47:35
A+ A-

Medyum ve kötü enerjiler arasındaki mesafeler mutlaka korunmalıdır. Kötü enerjilere maruz kalmanız durumda güvenilir medyumlar ile iletişim kurulmalıdır.

Dünyanın en eski meslekleri arasında gösterilebilecek olan medyumluk, günümüzde de birçok kişi tarafından yapılan bir meslektir. Özellikle Türkiye sahasında bu anlamda kendini geliştirmiş ve ilerletmiş kişiler bulunmaktadır. Dünya da her zaman medyum bulunmuştur ve her dönem de isimleri değişmiştir. Hepsinin görevi kötü enerjilerden korunma olmuştur. Fakat bazı medyumlar ise kötü enerjileri de malesef yapmıştır. Meslek olarak benimsenen bu ilmin, belirli kişiler tarafından yapılmasında mesleki bilgi ile birlikte yetenek ve cesaretinde olması gerekir. Medyum olarak görev yapan ve insanların mutlu olmasında yardımcı olan Medyum Aslan, yaklaşık olarak binlerce kişiye hizmet vermiştir.

Dünyanın en eski mesleklerinden birini yapan Medyum Aslan hoca medyumluk ve büyü konusunda çoğu hocanın bilmediği ilimlere sahiptir. Özellikle büyü konusunda birçok kişiye hizmet veren medyum aslan hoca, kendi iradesi dışında kullanılan çoğu şeye karşı resmi olarak ruhsat almış biridir. Bu anlamda yapmış olduğu tüm çalışmalar yasal olma kimliğini kazanmıştır. Hareket etmesin sağlayan bir mekanizma olan ve aynı zamanda kişinin beynini ve kalbini de kontrol etmeye yarayan büyüleri yapan Medyum Aslan hoca, bu büyüleri yaparken oldukça samimi ve oldukça dürüst olmaktadır. Bir kişiyi kendine aşık etmek isteyen kişilere her anlamda yardımcı olmaktadır.

 Medyum olan kişilerin gönül vererek yaptığı bu meslek içinde büyü kavramı oldukça yerleşmiştir. Aşk büyüsü olarak adlandırılan durumlar aslında bir büyü değildir. Dile yerleşmiş olan bir kavram olmasından dolayı, böyle ifade edilmektedir. Medyum Aslan oluşturduğu tılsımlı dualar sayesinde, çoğu kişinin kötülüklerden korunmasını aynı zamanda olumsuz durumlar yaşamasını engellemektedir.

Bu yazının telif hakları sadece Oğuz Aslan'a aittir.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.