Oğlak Burcunda Dolunay

02.07.2015 01:49:54
A+ A-

 

 

2 Temmuz Perşembe saat 05.19 da Oğlak burcundaki Ay-yengeç burcundaki Güneşe karşıtlığından dolunay doğacaktır. Dolunaylar, yeni ayda atılan tohumların hasatını alma zamanlarıdır.

 

Oğlak-yengeç; iş kariyer, otorite, baba, sosyal hayat, ün, görev, sorumluluk, başarı ve ödüller, iktidar, hükümet, başkan, yaptırım gücü(oğlak etrafından temsil edilir)

 

Aile,  ev, yuva, anne, kökler, sevgi, özel hayat, ülke toprakları, madenler, vatan, bayrak  (yengeç tararafından temsil edilir.)

Oğlak dolunayı bizlerin kariyer ve aile bağlarımızı dengeleme ile ilgilidir.

 

Koç ve yükselen koç burçları; İş, kariyer ve sosyal konumda önemli gelişmeler olabilir. İş yada ev değişikliği gerçekleşebilir, iş hayatınızda otorite konumundaki kişilerin baskı, kısıtlama gibi enerjileri sizi strese sokabilir, ani emeklilik kararları alabilirsiniz. Esnek ve anlayışınızı elden bırakmamalısınız.

 

Boğa ve yükselen boğa burçları; tatil, eğitim ve iş amaçlı beklenmedik yolculuklara çıkabilirsiniz. Ticari, konular, sözleşmeler, hukuksal ve devlet kurumlarıyla ilgili işlerinizde sonuçlanmalar gerçekleşebilir. 
,

İkizler ve yükselen ikizler burçları; ortak gelirler, kredi, borç, alacak ve yatırımla ilgili finansal kavramlarda gelir-gider dengesini belli bir düzene sokabilirsiniz.  Harcamalarınızda tasarruf etmeye çalışmalısınız.

 

Yengeç ve yükselen yengeç burçları; iki haftalık süreçte evlilikler, ortaklıklar, beraberlikleriniz de değişim dönüşümlerden en çok etki alacak olan burçlardan biride sizsiniz. Ortak yatırımlar, finans konularında görüşmeler Anlaşmalar, sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Unutmayın her yaşadığınız sizi ileriye götürecek ve hayrınıza gelecektir.

 

Aslan ve yükselen aslan burçları; sağlık, iş, çalışma düzeniniz ve günlük yaşamınızda problemleri, olumsuzlukları sonlandırma adına yeni yapılandırmalar gerçekleştirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlıklarıyla ilgili meşguliyetleriniz artabilir. Diyet ve egzersiz yaparak istediğiniz forma ulaşabilirsiniz.

 

 

Başak ve yükselen başak burçları; sosyal hayattanız hareketlenebilir, keyifli, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk, romantizm ilişkilerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Çocuklarla ilgili konularda meşguliyetleriniz artabilir bazı kararlar alabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız.

 

Terazi ve yükselen terazi burçları;  aileniz, aile büyüklerinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gayrimenkul alım-satımı, ev değişikliği, evinizde tadilat işleriyle uğraşlar verebilirsiniz. Bu dönem masraflarınızın da artmasına sebep olacaktır.

 

Akrep ve yükselen akrep burçları; yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konularda kırgınlıkları bir takım sorunları oluşabilir ani kırıcı sözler yerine olumlu yaklaşımlarla problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. İletişim trafiğiniz hızlanacağı gibi tatil fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz

 

Yay ve yükselen yay burçları; finansal konular, bütçenizle ilgili ayarlamalar yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi kaynaklarınızı arttırma isteğiyle yeni bir iş kurabilirsiniz. Miras, nafaka kanalıyla gelir elde edebilirsiniz. Bazı iş ortaklıklarında rekabetçi durumlar meydana gelebilir, ortaklıklar sonlanabilir.

 

Oğlak ve yükselen oğlak burçları; burcunuzda meydana gelen dolunay yaşamınızla ilgili önemli radikal karalar almanıza önemli değişim dönüşümler yaşamanıza neden olaçaktır. Hedefleriniz, planlarınızda farkındalıklar kazanabilirsiniz. İş, kariyer, ikili ilişkilerinizde önemli dönüşümler meydana gelebilir.

Dış görüntünüzle ilgili imaj yenileyebilirsiniz. Sağlık konularında kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Dolunay'ın zorlayıcı enerjisi bazı sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir, her ne olursa olsun değişim ve dönüşümlerin hayrınıza olacağını kabul etmelisiniz.

 

Kova ve yükselen kova burçları; duygusallığınız artabilir, her zamankinden daha hassas, alıngan olabilirsiniz, çevrenizde gizli düşmanlarınız açığa çıkabilir, gizli aşk ilişkilerine tanık olabilirsiniz.

Dolunayla birlikte enerjiniz düşeceğinden ruhsal ve manevi konulara yönelerek enerjinizi yükseltebilirsiniz.

 

Balık ve yükselen balık burçları; grup ve kolektif çalışmalarla yeni uğraşlar edinebilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Arkadaş davetlerine katılabilir, yeni tanışmalar yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Geleceğe ve mesleğinize yönelik önemli karalar alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler. funda.YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAZ
Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.